Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walaki... kérdése:

Hogy kell smárolni?

Figyelt kérdés

#hhmm?
2012. máj. 26. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A fejedet oldalra billented, úgy, hogy az ajkaitokat finoman összeérintitek, és a nyelvedet átdugod a másik szájába.Gyakorlat közben minden magától alakul, de gyakorolhatsz egy nem túl keményre felfújt lufin is.
2012. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja!..és miután átdugtad a nyelved, nem túl sebesen, de kezd el mozgatni.
2012. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs...
2012. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kell ezen aggódni! Ez magától jön - már jó sok helyen elmondták. Nekem is nem rég volt az első csókom a barátommal mindketten tapasztalatlanok voltunk úgy hogy szépen lassan belejöttünk és most már nagyon jól megy ;) (két hét elteltével) Ha meg tapasztalt fiúval van dolgot akkor még hamarabb rá fogsz érezni mert csak utána kell csinálnod :P
2012. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csaj vagy?
2012. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen,lány vagyok
2012. jún. 5. 15:36
 7/8 A kérdező kommentje:
ő már tapasztalt,akkor észre veszi,hogy én nem? :-s
2012. jún. 5. 15:46
 8/8 A kérdező kommentje:
?????
2012. jún. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!