Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok az illetőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok az illetőről ha ilyen sms-t kapnátok?

Figyelt kérdés
Exem küldte: "Az lenne a legnagyobb örömöm,ha megdöglenél te k.rva." Aki ilyet tud írni a másiknak,attól jobb is ha az ember megszabadult?
2012. máj. 26. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy emberke lehet. Mondjuk nyilván azért írta, mert még vannak érzelmei feléd. Nem kell vele foglalkozni.
2012. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen jobb,hogy megszabadultál tőle...

De biztosan voltak dolgok(amiket csak ti tudtok),ami ide vezetett.

2012. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell rá reagálni.Töröld ki, és kész.Nem vagy még közömbös neki, így vezeti le a dühét.Azért vigyázz, ne maradj kettesben vele.
2012. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okot nem adtam soha ilyen stílusra,nem szeretem aki így beszél,mert undorító.Szakítás után jött ez elő belőle.
2012. máj. 26. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert még érez valamit irántad de gondolta beléd tapos még egyszer, ő tűnjön győztesnek. Az ilyen az nem normális.
2012. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Úristen, hogy járhattam egy ilyen őrülttel?"
2012. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyilván épp 180 fokot fordultak az érzései. jobban meg kellett volna becsülnöd azt a faxit, mert ha nem érzett volna semmit irántad akkor le se szarna, de ezt akit ejtettek pofára és volt szerelmes az már érezte.
2012. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő szakított,nem én.Engem kellett volna,hogy megbecsüljön,ennél normálisabb nem voltam soha mint vele!
2012. máj. 26. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
akkor meg ilyet érdemelsz, ne sírjon a szád. Ok nélkül nem hagy ott senki, lotyó!
2012. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!