Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rejtsem el az érzéseimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rejtsem el az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Lényegében nagyon tetszik egy srác, de baráti viszony van közöttünk. Pár barátunk azonos, és néha előfordul, hogy együtt töltjük páran az estét. De barátnőim elkezdtek panaszkodni, hogy azt látják rajtam, hogy féltékeny vagyok, mert nem feltétlenül csak velem incselkedik....

hogyan tudnék ez ellen tenni, h ne érezzem magam kellemetlenül, vagyis hogy tudnám azt mutatni a külvilágnak, hogy barátilag érdekel a srác?



#rejtsem
2012. máj. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy!
2012. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, és mondd azt közben, hogy higgy amit akarsz, csak neked lesz rosszabb, ha tévedésben élsz.
2012. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne vegyél róla tudomást...


de ha "nagyon tetszik" akkor miért akarod azt mutatni, hogy csak barátilag érdekel, ha ezt csinálod, biztos lehetsz benne, hogy nem fog rádmozdulni, és majd csak nézheted, hogy felszed egy másik csajt...

2012. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne akard elrejteni, mond meg, hogy tetszik, és tényleg féltékeny vagy, hidd el a szavuk is eláll.
2012. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert a srác nincs túl egy régi kapcsolatán, és jelenleg nem akar senkit (vagyis nekem ezt mondta).... nem akarom rejtegetni, csak a bnőim ne panaszkodjanak...
2012. máj. 26. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy mondd el a barátnőidnek, biztos nem fogják elárulni, ha igazi barátnők. Hány éves vagy?
2012. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!