Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem már csak az menthet meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trackers kérdése:

Engem már csak az menthet meg a biztos haláltól ha visszakaphatnám! Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki érzéseimet?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, aki elhagyott, ennek már lassan 1,5 hónapja, és kivagyok teljesen! Még mindig nagyon szeretem, sőt még annál is többet érzek iránta! Nem tudom mért fajult idáig a helyzet, de nem bírom már tovább! Összetörtem. Úgy döntöttem végzek magammal, de ez már biztos, nem érdekel ki mit mond hogy lesz másik lány, meg hogy majd úgyis elfelejted szövegek! Én úgy érzem hogy nekem ő az egyetlen, soha nem kéne más! De nélküle nem tudok élni! Nem megy!
2012. febr. 3. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne, hogy ki mit mond, nem jelentetted volna itt be, hogy öngyilkoskodni készülsz. Fejezd ezt be, és szedd össze magad, ha ilyen gyenge jellem vagy, nem csodálom, hogy a barátnőd ott hagyott. Ideje lenne észbe kapnod...
2012. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te egy gyenge, hisztis, anyuci pici érzékeny fia típus vagy!


Ne legyél már ennyire szánalmas! Térj észhez!


Ezt pedig az elején sokan így gondolják: "Én úgy érzem hogy nekem ő az egyetlen, soha nem kéne más!"


hidd el lesz más csak végre állj fel a kib@szott gép elől!

2012. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyenge féreg vagy, az van. Légy férfi és állj fel a földről még akkor is, ha az élet leküldött egy k.o-val. Nincs olyan, hogy vége mindennek, ráadásul ez amit csinálsz csak drámázás ami inkább jellemző a kamaszlányokra. Idővel elfelejted a lányt és találsz mást. Előtted a történelemben százmilliárdaknak sikerült már.
2012. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz erre a kérdésre? Az tuti, h úgy nem hódíthatod vissza, h azzal fenyegetőzöl, h különben öngyilkos leszel. Ezzel csak ráijesztenél.
2012. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugye az nem lehet hogy ismerlek? :SSS mert a helyzet kísértetiesen hasonlít az egyik barátoméra...

De akkor se gondolkodj ilyenen! Van más, akiért érdemes volna élned, és akiknek a szívét összetörnéd ezzel. Ne hagyd figyelmen kívül, hogy mit érezne a családod...

2012. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De igen, nekem ő az igazi! Nem kell más csak is ő!!! Nem érdekel h van nála szebb, vagy jobb, de egy biztos h nem tudok nélküle tovább élni!

És mégis h szerezzem vissza ha egyszerüen nem tudom????

Tudom h még szeret ő is, de el akar felejteni, mert a kapcsolatunkat tönkre tették, és mások nem nézték jó szemmel, h mi együtt vagyunk!

Még is mit csináljak????

Szenvedjek tovább? Minden percben az eszemben van!!!

2012. febr. 4. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszintén nem hiszem, h ha szeret és tudja, h te is szereted, akk tényleg nem tudod visszahódítani.
2012. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szülei nem nézik jó szemmel, de ezt elég lenne elmesélni h mért, de ő inkább melletük áll mint mellettem
2012. febr. 4. 19:45
 9/10 Ajsa ***** válasza:
Te nem vagy normális. Fogalmad sincs róla mi az elveszteni valakit. Nekem a karomban halt meg a barátom. Balesetük volt és a bátyám a hibás. Na az fájdalom, Állj föl rázd meg magad és küzdj, menj tovább. ÉS úgy mond el az érzéseid hogy elé állsz és elmondod, nem nagy kunszt... Dehogy akarsz te öngyilkos lenni csak fenyegetőzöl, mert azt reméled majd ő meglátja, hidd el ismerem ezt a forgatókönyvet. Nem fogja meglátni...
2012. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért komolyan kell szerintem venni, mert valóban nem AKAR öngyilkos lenni, hiszen ez a segélykiáltása. De attól még lehet h lesz, csak nem figyelünk oda rá... :(


de annyiban igaza van mindenkinek, h ezen túl kell lépni, és csak az idő tudja enyhíteni.

2012. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!