Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (20+), rövid haj, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (20+), rövid haj, ami nőies?

Figyelt kérdés

Első sorban férfiakat szeretnék megkérni arra, hog linkeljenek képet olyan rövid frizurákról (maximum állig érő), amelyet szépnek, nőiesnek tartanak a rövidsége ellenére! Nekem ugyanis nagyon vékonyszálú a hajam, egyszerűen nem tudom megnöveszteni, hiába tudom, hogy azt sokkal vonzóbbnak találjátok. Ez van, és egyébként is vékony vagyok, az arcom is vékony, így a rövid frizura eleve előnyösebb. Viszont nem szeretnék fiús hajat, csak nem tudom mi az, ami a fiúk/férfiak szemében már nem szép?


Köszönöm


22/L



2012. máj. 26. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez a 2 ami nekem jól néz ki :D

2012. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


én ezért a csajért megőrülnék :D

2012. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Csegi89 ***** válasza:

Pont azt a képet akartam belinkelni, amit a 2-es. :)

22f

2012. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért a képeken szereplő arcoktól próbáljatok meg elvonatkoztatni. Ez a 2. válaszos haj szerintem nem jó, én legalábbis nem szeretem a felemás frizurákat, de egyértelmű, hogy ez a csaj még így is szép, mert bájos az arca.
2012. máj. 26. 21:26
 5/14 Csegi89 ***** válasza:
2012. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez hogy tetszik? Bár igaz, hogy be van lőve (direkt kócosra) és csak simán nem tudom hogy milyen volna... Viszont a fufru-oldalfufru nekem kötelező a magas homlokom miatt.


[link]

2012. máj. 26. 21:31
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Még sok ilyen szép rövid hajat linkelhetnék,mindenképpen fontos hogy az arcodhoz válassz megfelelő hajat. 25/férfi

2012. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló második linkjében szereplőt akartam én is,de rossz a linkelésem,egy egész oldalt ad be...
2012. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amit utoljára linkeltél Kérdező szintén ízléles.
2012. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem szeretem az ilyen "extravagáns" sérókat, amik pl aszimmetrikusak. Azzal, amit pedig be szerettél volna linkelni, kedves utolsó, az a baj, hogy lapos. Tudom, hogy az a fazon sehogy sem állna, max a hajszárítás utáni 1 órában lenne formája. Szóval valami olyasmit keresek, amitől dúsabb hatású lenne, viszont alapból rövid, legyen jó hozzá a fufru is és mindezt úgy, hogy nőies legyen.
2012. máj. 26. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!