Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi a buszvezető és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi a buszvezető és ma elsőnek beszéltünk eddig szemeztünk. Viszont mikor beszélgettünk szégyenlős voltam, rövid válaszokat adtam. Szerintetek a férfiak a szégyenlős vagy a magabiztosabb válaszolós csajokat szeretik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek fog még akarni beszélni velem ezek után vagy ugy gondolja túl félénk vagyok!!???
2012. máj. 21. 18:12
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
ez egyéntől függ
2012. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Futurare ***** válasza:
kettő között
2012. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Menet közben a sofőrrel beszélgetni tilos!
2012. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is hasonlo helyzetben vagyok ö kezdett el beszélgetni velem és minden leszállásnál megszolit valamivel, csak nem tudom én mit kérdezzek töle :D Amugy sztem nem gáz ha szégyenlös vagy én is kicsit az vagyok és kicsit leblokkolok ha megszolit, de ha tényleg akar valamit tuti fog még beszélni veled.
2012. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes tudni, hogy a legtöbb buszsorőr minden nőt szédít. Ne vedd túl komolyan.
2012. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez utobbit már tapasztaltam, mert ha felszállt valamilyen csaj és rámosolygott ő meg vissza.És a fiúknak melyik tipusu lány jön be? /szégyenlős v. nem/
2012. máj. 21. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még mindig ezen csodálkozom ,hogy mérpont a buszvezető? Ennyire jólmegy nekik? Eskü buszvezető leszek....
2012. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sok mindenért,jól néz ki,intelligens,kedves, bár még közelebbről nem volt alkalmam megismerni...
2012. máj. 25. 14:28
 10/11 anonim válasza:

Ez annyira gáz. A legtöbb buszsofőrnek ott a gyűrű a kezén, de fűzik a kis 17 éves ribancokat menet közben. Minden buszon ezt látni, öreg pocakos sofőr, aki mellett egy kis ringyó áll végig.

Ahol lakom van egy 18 éves csaj / Bogi/ a facebookja tele van buszos képekkel, és egy két sofőr már megfújatta a végállomáson behúzott függönyök mellett a buszon. Úgy hívják tuti szopó. :D

2013. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!