Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a csók és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a csók és a smárolás között?

Figyelt kérdés
Illetve tudom h már mások is kérdezték, de komyol válaszokat akarok kapni arra, h h kell csókolózni/smárolni. Meg h gáz-e h 16 évesen nem smároltam/csókolóztam még?
2012. máj. 27. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én még 20 évesen sem jutottam odáig. A smárolás lehet, hogy csak érzelem nélküli, testi vonzódás szüli.
2012. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

máshogy írják és ejtik.. fogalomban meg a csók talán érzékibb, több érzelmet sejtet, a smárolás meg inkább testi dolog, durvább a hatása. mármint nem különösen durva na, csak a csókhoz képest.

nem gáz, csak ha nem tudsz ezen felül kerekedni. engem baromira nem érdekel hogy te csókolóztál e már. és 1000 ilyen kérdés volt már, olvass vissza.

2012. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanazt. A csókot inkább úgy mondom, amikor szerelemből
2012. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csók az csak egy szájra puszi egy hosszan tartó érzés amíg oda nyomod amíg a két ajak összeér , Párotoknak akkor szokták adni mikor elköszöntök vagy találkoztok általában. A smárolás meg , a nyelves csók nem feltétlenül szex közben csinálják az emberek hanem egymás ismerkedését is, a nyelvtechnika gyakorlása, idő töltés.
2012. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!