Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mit lát szépnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mit lát szépnek egy nőben? Úgy értem mi számít? A kínézetben és a viselkedésében is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja...
2012. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,szerintem az összhatást nézik.18/L
2012. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az hogy nő!


nőies :)


a virgácsai, a szeme, a szája a mosolya, a hosszú szép haja, az alakja, a szépsége, a női test ami gyönyörű (kinek mi), a romantika, a csók, a szerelem, a szex, az összebújás, a hülyéskedés lazítás ami más mint egy haverral, az hogy gyengéd....és az hogy elcsavarja a fejem!

Az, hogy van valami szép amire gondolhatok egész nap mikor dolgozom illetve amikor nincs velem, de tudom h utána azaz egyedi szépség azaz enyém!

2012. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
na jah valaki azt mondja ronda a lány neked meg szép ennyi
2012. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szem, arc ami elárul mindent. és ha nem 200kilós szarvasmarha nincs gond.
2012. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
MEgsunálána or nem sunálné
2012. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!