Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyire tartja cikinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tartja cikinek, szégyennek, égőnek, gyengének akár aranyosnak ha egy pasi férfi sír, könnyezik?

Figyelt kérdés
gondoljátok bele különböző helyzetekre..lehet egy érzelmeesebb, kevésbé érzelmesebb
2012. máj. 26. 00:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állandóan mindenért bög csak akkor ha tényleg valami nagy dolog történik akkor aranyos, és ebben az esetben nem égő
2012. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz volt nézni de jól is esett mikor először sírt előttem, az oka miatt volt rossz látni, de jóvolt mert megvigasztalhattam, ott lehettem neki, volt kire támaszkodnia, és nemutolsó sorban megnyílt előttem.
2012. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz..ha kimutatja az érzéseit egy pasi akkor csak férfiasabb lesz.
2012. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden veszekedés alkalmával sír:CIKI

Érzelmesebb szituáció (tragédia:baleset,betegség,halál,elválás

öröm:születés,meghatottság pl gyermek első léptei szavai)

estén MEGHATÓ

Bőgés célok elérése pl megbocsátás érdekében :SZÉGYEN

ja és egy férfi aranyos?

L/30

2012. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
milyen az a pasiférfi?
2012. máj. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pasim aki viszonylag sírósabb volt....szerintem gáz, de lehet csak ahogyan ő csinálta... nem az a sírok, de tartás azért van bennem eset volt, hanem olyan volt mi t egy négy éves....még egy hisztitől is rosszabb...huhh....most is irritál ha visszagondolok....ja és nem az érzelmesebb dolgokon sírt...:S
2012. máj. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
eléggé az, nem tudok mit kezdeni vele
2012. máj. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, sőt..... 20/n
2012. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#5 lemaradt a vessző, csak gondolkozz ésszerűen...
2012. máj. 26. 13:26
 10/18 anonim ***** válasza:

jó de szerintem a pasi, férfi ugyanaz, szal kár rokon értelmű szavakat felsorolni


no de mindegy, nem kötök ebbe bele :D


ami a választ illeti


nem gáz, ha azért könnyezik mert éppen hagymát pucol :D


egyébként fiú lévén, azt tudom mondani, hogy tizenévesen azt gondoltam mennyire gáz mindenen bömbölni, sírni egy filmen, most idősebben meg simán zokogok pár filmen, mert annyira megérintenek.

pl. AI-ban vannak részek, vagy ott az Ébredések De Niroval


vagy sírtam akkor amikor meghalt a 15 éves kutyám :(((


szal nem gáz a sírás szerintem, vannak amikor teljesen normális, de így igaz nem kell 4 éves bőgőmasinának lenni felnőttként, vagy ellesni a lányoktól, hogyha vmit akarunk, akkor sírva kell fakadni, mert azt a másik nem bírja nézni

2012. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!