Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen kedves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen kedves a lányokkal? Miért nem tudok olyan rossz fiú lenni, akire szükségük van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem magam. Nem vagyok egy szent, de elismerem eléggé érzelemvezérelt jellem vagyok.


Például, ha hallok egy érzelmesebb számot vagy látok egy megható filmet képes vagyok könnyezni is.


De a legrosszabb, hogy túl kedves vagyok az emberekkel.


Néha felkapom a vizet, mert sértődékeny típus vagyok, olyankor beszólok egy-egy lánynak, bár ez is csak neten történik. De utána úgy megbánom, fáj, meg sírni is tudnék, mert ilyen kegyetlenül bántam a lánnyal.


Szerintem ezért sem volt még barátnőm, túlságosan érzelmes, gyenge alak vagyok, szeretnék megváltozni, bunkó, érzéketlen, főnök típussá válni. De valahog ymindig előjön a gyengébb, érzelmesebb oldalam és megakadályoz ebben.


Pedig így esélytelen leszek egy életre a nekem tetsző lányoknál tudom és azt is, hogy baj van velem, hibás gyártmány vagyok, szeretnék igazán férfias jellemmé válni, aki nem ilyen instabil, gyenge érzelmileg.


A legnagyobb gyengém az érző szívem, ami gyakran átveszi felettem az irányítást és elpuhít. Kedvessé, megbocsájtóvá tesz.


De ez a jellem tapasztalataim szerint nem kell a lányoknak.



2012. máj. 28. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
valaki foglalja össze röviden
2012. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-2 helyzetben én is így vagyok, csak nem ennyire durván... biztos lesz olyan lány aki pont ezt fogja benned szeretni, és szerintem nem változz meg, mert úgy sem menne neked az a stílus.
2012. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De minden lánynak az alfahím kell!


A PUA is ezt tanítja, ha nem válok olyanná, akkor csak a lányok barátzónájában maradhatok egy életre!


Tudom, hogy nehéz, de rajta vagyok, hogy egy kemény, határozott, magabiztos, bunkó férfivá váljak, amire a nőknek szüksége van, ki akarom ölni a gyengítő érzelmes oldalam.

Ez a legnagyob akadályom a célom eléréséhez.

2012. máj. 28. 00:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Egészségedre.....
2012. máj. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mogul ***** válasza:
na tessék elegem van!! kedves ember vagy az a jó szerintem romantikus és aranyos utáloma hú de kemény vagyok embereket..ne törődj vele..amugy is a fele csak megjágysza magát.
2012. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

küzdősport edzésen még nem gondolkodtál?

vagy valami komolyabb férfitársaságon,edzésen,akik példaképül szolgálhatnának.

gondolom apa nélkül nőttél/nősz fel.

2012. máj. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 01:26


Kondizni szeretnék, ha lesz pénzem.


Nem, amúgy van apám, de gyerekkoromban nagyon szigorúan nevelt, aztán 17 éves korom körül nem bírtam tovább és fellázadtam, nem érdekelt, ha megüt, megeresztettem a hangom, férfi lettem és azóta már nem terrorizál.


De én mindig is az ellentéte voltam, ő bunkó, férfias jellem, én meg érzékeny, érzelmes, jó fiú.

2012. máj. 28. 01:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából tudom milyen a szenvedés, milyen úgy élni, hogy más rendeszeren bánt téged, testileg-lelkileg egyarátn. Talán ezért is vagyok inkább kedves, megértő és segítőkész az emberekkel, kerülöm a konfliktusokat is és védem, akit kell.
2012. máj. 28. 01:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy 20 éves lány vagyok, de nem bírtam tovább olvasni mint kb a feléig... Hihetetlen mennyire szerencsétlen vagy :S Mindenkinek lehetnek gondjai...


A normális lányok igenis az érzelmes/kedves/odaadó pasiakt szeretik AKIK EMELLETT férfiasak is... Ezerötszázszor leírhatnám ezt, és még sok más ember is..de rajtad semmi se segít.. csak mondogatod tovább ezt a sok maszlagot :S Ezért nincs senkid.. Ennyi.


És nem, nem a világ szemét veled, te vagy gyökér, már ne haragudj a nyers beszédért..

2012. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!