Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsivá tett, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsivá tett, hogy milyen érzés az anál. Páromnak nem mondtam még, először magam próbáltam ki ujjal. Akárhányszor csinálom, mindig picit kakis ott belül. Aki csinálja mindig beöntéssel kezd? Rossz érzés az? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
légyszi poénos válaszokat ne

2012. máj. 26. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
jól vécézd ki magad előtte és mosd ki akkor nem lesz gond :)
2012. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már a legtöbb óvodásnak is egyértelmű, ha oda benyúl, akkor nem cukorkát fog találni.

Gondolom, a barátod is tudja, hogy normális esetben "mit szoktál ott tartani", és tisztában van azzal, mibe és hová dugja a farkát.

Amennyiben meglepetést okozna, szerintem hanyagoljátok még ezt a dolgot.

2012. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Inkább hagyd ki. Az Anatómia tanárom az egyetemen megemlítette, hogy a végbélzáróizmok kilazulása miatt egy idő után pelenkára szorulhatnak az análszex rajongói. (persze nem a hím rajongók - bár a HO-knál azok is...)
2012. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A beöntést kétféleképpen tudod elvégezni:

- Veszel egy beöntőkészletet gyógyszertárban vagy szexshopban 2000FT körüli áron

- A zuhanyt használod (amihez szintén lehet kapni csőre szerelhető beöntőt).


Ez utóbbi esetén csavard le a zuhanyfejet. Ha magadnak csinálod, a legjobb póz az, ha leguggolsz. Állíts be 2-3cm magas testhőmérsékletű vízsugarat, majd a cső végét (amennyiben nincs csőre szerelhető segédeszköz) illeszd a végbélnyíláshoz. Lazulj el, engedd el a záróizmodat is. A vízsugár magasságától függően 30-40 másodpercig engedd magadba a vizet. Ha feszülést érzel, hagyd abba. A vizet próbáld meg pár percig magadban tartani, majd menj el a WC-re. Érdemes a beöntést többször is elvégezni, nehogy kellemetlen meglepetés érjen benneteket.


Amennyiben van beöntőkészleted, az első beöntés után elkezdhetsz vele játszani, kipróbálni néhány dolgot, pl. tej, masszázsolaj stb. Csak a fantáziád szabhat határt. Azonban mindenképpen semleges kémhatású folyadékot használj, nehogy kárt tegyél magadban.


Hogy milyen érzés a beöntés? Kb. úgy írnám le, mintha f*snod kellene. Aggódnod nem kell, egyáltalán nem fáj. Nem tudom, te hogy vagy/leszel vele, de bevallom őszintén, én élvezem (nem azt, hogy f*snom kell, hanem a tudat és az érzés, hogy folyadék lötyög bennem). Beöntés után pedig mindig frissebbnek, üdébbnek érzem magam.


Ügyeljetek arra, hogy anális szeretkezés után ne történjen behatolás a vaginába, nehogy elkapj valami fertőzést. Ha ésszel csináljátok, semmi baj nem lesz, és még élvezetessé is tudjátok tenni.

2012. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem próbálnám ki
2012. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!