Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Condylómás fertőzésem van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Condylómás fertőzésem van! Itthoni kezelés nincs erre? Mindenképp nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Cikinek tartom egy kicsit... :( Még csak egyszer jártam nődokinál. 18/L
2012. máj. 28. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt menj el dokihoz mert ez méhnyakrákot is okozhat.. szerintem ne kockáztass nem ciki sajnos megesik .. Menj el dokihoz mert nem tudni melyik tipust kaptad el lehet magas kockázatut....!!!!! 18/L
2012. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia én fiú vagyok nekem is voltak szemölcsök a nemi szervemen és a HPV (Human Papiloma Virus) tól tartottam. Tudom h férfiaknál kicsi az esély h akármi is legyen de továbbadhatom ezért kivizsgáltattam magam a szemölcsöket leszedték (vizsgálat 3000ft-ba került) és kivizsgáltak.

Mindenféle képpen vizsgáltasd meg magad mert lányoknál sokkal nagyobb a veszély

2012. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szemölcs csak és kizárólag HPV vírustól alakul ki...
2012. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Mindenképp elfogok menni nőgyógyászhoz :( Viszont 2 hét múlva tudok csak.. késő lesz már akkor?
2012. máj. 28. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!