Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Paranoiás vagyok? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoiás vagyok? Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
van egy fiú akibe egy éve szerelmes vagyok többször beszéltünk már és úgy néz ki énis bejövök neki..4-5 napja ráírtam,...és egy csomót beszéltünk becézgetett,nagyon aranyos volt és egy közös autókázást is megbeszéltünk,és nemsokára lesz egy fesztivál ahovl biztos találkozni fogunk.ott kezdeményezhetek?az a baj hogy néha úgy válaszol hogy arra max ujjab kérdéssel tudok válaszólni és ilyenkor úgy érzem hogy nyomulok..most is én írtam és kérdeztem valamit de nem válaszól 2napja pedig eddig órákon belűl válaszólt!úgy érzem le akar koptatni. szerdán vizsgája lesz lehet hogy arra tanúl és ezért nemtud válaszólni???vagy elege van belőlem?
2012. máj. 28. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: Nem válaszólni, ha nem válaszolni. Magyar helyesírás..


Másodszor, szerintem még semelyikőtök sem tudja, hogy mit is akartok igazán. Ne parázz ennyire, menjetek el arra a fesztiválra, szórakozzatok, dumáljatok.. és semmiképpen se TE nyomulj rá, hagyd, hogy ő kezdeményezzen.

2012. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem

a hanem egy szó

neked sem ártana elsajátítani még jobban a helyesírást első :D

2012. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!