Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy néz ki a pasitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy néz ki a pasitok?

Figyelt kérdés

a kérdés 15-18 éves lányokhoz szólna inkább. az a baj hogy még nem volt pasim és kinézetre, erről nem tehetek de nagyon válogatós vagyok:( szal ha külsőre nem jön be nem is tetszik..sokat hallom h jaj nekem olyan helyes a pasim de nemtom hogy mások számára ez mit jelent.. esteleg küldenétek képet privátban(nyugi nem használom fel semmire!!) a pasitokról?

köszi!

16,5L


2012. máj. 28. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
már megint a faxméregetés...de kár, hogy erre épited az összes önbizalmadat, hogy milyen pasid van, és mit gondolnak rólad mások. Remélem egyszer elhizol miharamabb, aztán be kell érned majd egy foghijas szakmunkással...aki büdös.
2012. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem túl szép és nem is fiatal, de hatalmas és vastag f*rka van és borzasztó sok pénze :))


18/L

2012. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link] <3


18L

2012. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát öhm..köszi a válaszokatxD
2012. máj. 28. 18:32
 5/6 Bloody Death ***** válasza:

Kedves egyeske. Szóval szerinted aki szakmunkás, az egy igénytelen ápolatlan koszos, kis görény az emberiség legalja? Elléggé poénos vagy. Csak majd, ha lesz csőtörésed, vagy egyedi butorra lenne szükséged, avagy saját házat akarsz épitetni, akkor nagyon remélem, hogy hoppon maradsz. Meg azért megmondhatnád, hogy Te mitől vagy oly annyira különb? FY

Amugy a kérdésre is reagáljak, nem tartom magam egy fehér lóvon királyfinak. Egyesek szerint eléggé szép a lópofám, mások szerint inább átlagos vagyok........ha kiveszem a fejemből a sok vasat. XD A barátnőm megvan velem elégedve, és számomra ez a fontos. Nincsenek olyan ostoba vágyai, hogy fogyak le, mert hát kissé mackós vagyok. :) Meg nem akar megváltoztatni. Ez a lényeg, hogy a másikat eltudjad fogadni olyannak amilyen. Igaz, hogy jó magam állandóan dicsekszek a barátnőmmel, hogy milyen gyönyörű csodaszép. De nem versengés szempontjából vagy valami ilyesmi agyhalott dologért.

2012. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. máj. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!