Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak bevállalós lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak bevállalós lányok akik hamarabb kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt mindig a fiúknak kellene.

2012. máj. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2012. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze
2012. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy vettem észre,amúgy is, és az itteni hsz.-ból, hogy a molett és kövér lányok bevállalósak, és kezdeményezők (tapadnak).


Ezért van az, hogy sok pasi kövér lánnyal jár. Mert lusták udvarolni, inkább odaadják magukat egy kövérnek, mert az kompenzál. tiszta sötét középkor!

21L

2012. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok se kövér, se ronda. életemben egyszer történt velem olyan, hogy én kezdeményeztem. jól pofára is estem, úgyhogy megfogadtam, hogy soha többet

19L

2012. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kövér,ronda,komplexusos,de nem is vagyok gátlásos.Ennek köszönhetően,ha úgy látom,megérett rá a helyzet,és a pasi valamiért nem lép,pedig egyértelmű a szituáció,akkor kezdeményezek én,hátha csak bátorításra van szüksége.Természetesen ebből nem űzök sportot,többnyire azért én is elvárom a fiú részéről azt a bizonyos döntő lépést.No de vannak esetek,amikor a szükség törvényt bont.Rugalmasnak kell lenni,ez nem a középkor!
2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aszem találtam egy ilyet, nekem jól esik ha vki kezdeményez :P Én is szoktam mondjuk... bár sokszor túl lusta vagyok

f18

2012. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mondjuk ha nekem egy kövér, malac arcú nő udvarolna.... Hát nem is tudom.... Mondjuk én nem vagyok lusta
2012. máj. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!