Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányok esetében tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok esetében tényleg rendszeres az, hogy leszólítják őket az utcán?

Figyelt kérdés

És hogyan,hol?Észreveszitek,hogy megbámulnak az utcán?

És ha valakit nem szólít le szinte senki,akkor az csúnya,esetleg ellenszenves?

Állítólag én jól nézek ki,mégsem veszem azt észre a férfiakon,hogy tetszenék nekik.



2012. máj. 28. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nézhetsz ki jól hogy nem szólítanak le :D megnézni meg tuti megnéznek :) csak nem veszed észre.. régen én sem vettem sosem észre mert kis félénk voltam de mostanában eléggé észreveszem a dolgokat :P légy magabiztos ;)
2012. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem se szólított le még soha életemben senki.

Szerintem nem vagyok túl feltűnő.

2012. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

énutánam füttyögni szoktak a munkások, meg az ilyen pár évvel fiatalabb fiúkák.

igen, le is szólítanak néha, de minden nap azért nem

buliban/kocsmában meg ilyen 30-40-50-esek hívnak meg italra.

a korosztályomban a jó pasik vagy komolytalanok, vagy évek óta párjuk van.

21/L

2012. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Ja, egészen egy hónappal ezelőttig, minden hétvégén haverokkal járva a nagyvárost, szólítgattunk le lányokat, de mára kiábrándultama lányokból, rájöttem nem értékelik és felesleges így pocsékolnom az időmet, inkább dolgozom és építem a jövőmet, ha lesz pénzem legalább tudok majd miből szép lányokat megvásárolni.


De nem haragszom rád, nem a te hibád, a hülye média neveli ezt a nemzedéket, totál elhülyültek, akik arra hajlamosak és könnyen befolyásolhatóak, de vannak, akik nem dőlnek be a sok szennynek és a szabad akaratuk szerint járják az útjukat.

2012. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én meg nem vagyok egy szépségkirálynő, (habár remélem bányarém sem) de engem meg elég sokat néznek az utcán, és néha le is szólítanak. de lehet, hogy azért mert nem vagyok olyan hétköznapi. nem vagyok gyönyörű, de olyan unalmasan mindennapi sem, és ezért lehet, hogy megnéznek maguknak. egyszer odajöttek hozzán a turisták, hogy had csináljanak fényképet rólam... hát nem igazán tudtam eldönteni, hogy miért, ezért nem is engedtem meg nekik.
2012. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy csomó szituációban leszólíthatják az embert, és ez tök jó :)

Utcán talán kevésbé, de pl. sorbanálláskor rendszeresen.

2012. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

18:41 Így vagyok én is. :D


21/N

2012. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak a pofim szép, de jó alakom is van. Megnézni mindenhol megnéznek, bárhova menjek is. Leszólítani utcán? Hát az elég ritka... Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor történt ilyen, de azok is olyan esetekben, ahol volt valami jó indok, h le lehetett szólítani. Vagy az említett válaszban: sorbanállás, vagy ilyesmi közben, ahol nem szégyen elejteni egy megjegyzést és beszélgetést kezdeményezni. A legelején, amikor kezdődött ez a dolog, h megnéztek, azt hiszem, olyan 15-16 éves korom körül kezdődött, amikor úgy mentem haza, h riadtan kérdeztem a tesómat, h mi a fene van rajtam, mert úgy megbámultak az utcán és zavart. Azóta persze megszoktam. Gondolom, nem azért bámulnak, mert egyszarvú vagyok.
2012. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem is leszólítják, de megnézik őket. Még én is, pedig amúgy illetlenségnek tartok "bámulni" valakit, de ha szembejön egy szép lány, akkor azért szemügyre veszem. Leszólítani azért nem szólítottam még le senkit se, mert illetlenségnek érezném. Nem akarom ráerőltetni a társaságom senkire sem.
2012. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem gyakran le szoktak szólítani, állítólag azért, mert az ismeretlenek szerint kedvesnek tűnök, ezért gondolom könnyebben oda mernek jönni hozzám.

Ezek alapján nem feltétlenül szépség kell hozzá, mert nem tartom magam egy szépségnek :D

2012. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!