Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettem volna olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem volna olyan fiú lenni, akiért a fél iskola szép lányai rajonganak, de ehelyett csak azt étem el, hogy még részegen is a csúnya lányokkal smároltam csak. Ennél nagyobb vesztes hogy lehetnék már? Más is járt hasonlóképp srácok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha még a csúnya lányok is leszarnának...
2012. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Hmm. Lehet a no szep es meg a farkod se fogja meg. Szerintem az szamit hogy legyen erzelmi es szexualis oszhang.
2012. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolònál a pont xD amùgy te már ìgy is egy hatalmas vesztes vagy ha ezek a céljaid...
2012. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltkozál esetleg szebb lányoknál is?
2012. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
a kevésbé szép lányoknak vannak szebb és szebb barátnőik akiknek mesélhetnek, mindent az alapjainál kell megépíteni, különben összedől a vár
2012. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

tegnap 23:47


Ja csak egy a gond, józanon gusztusom nem lenne ennyire ronda, kövér lányokhoz még hozzáérni sem, már elnézést, nem hogy akármi egyebet.


A szép lányoknál is próbálkoztam persze, azoknál kezdtem, de ők mind elutasítottak azért támadhattam részegen a csőnyákra, akik meg természetesen kihasználták ahelyzetet, úgy érzem magam az ilyen akciók után, mint akit megerőszakoltak, komolyan mondom. :(

2012. máj. 26. 00:05
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért iszol? Addig is hajthatnád a szépeket.
2012. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ma 00:09


Azért iszom, mert józanon egy gátlásos, félénk, visszahúzód kisfiú vagyok, de részegen egy perverz, szexéhes, bátor férfi, aki rámászik akármelyik lányra és amelyik hagyja magát azzal többet is elérhetek. De eddig csak a rondák hagyták magukat, a szépek lekoptattak.

2012. máj. 26. 01:11
 9/21 anonim ***** válasza:

senki nem akarja hogy részegen rámássz

igyál kevesebbet

2012. máj. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg nem szép így beszélni a számodra kevésbé szimpatikus lányokról, aki a kicsit nem becsüli (lehet, hogy ez esetben "ki a nagyot nem becsüli"), de érted hogy értem, lehet meg sem érdemled őket.
2012. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!