Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az iskolában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az iskolában a diákok folyton a kis melleim miatt gúnyolnak és ez már évek óta így megy. Egyre jobban Frusztrál a dolog. Mert oké, tudom, hogy kicsit és rettenetesen szégyenlem is őket, de ezt nem kell minden nap a fejemhez vágni.

Figyelt kérdés
17/L

2012. máj. 28. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát esetleg vegyél nagyon push up os melltartót... de azt is csak akkor, ha azért épen van mit bele rakni... szal... ha épp nem csak a melled helye van meg ott, mert ugy elég fura lenne...
2012. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


ebben minden benne van!

2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
muti képet.
2012. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz velük! Amin nem lehet változtatni azon úgysem lehet...Én így is szeretlek :))
2012. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem meg mindig azért piszkáltak mert nagy melleim vannak... ezért elkezdtem úgy állni hogy ne legyen feltűnő (púposan xD) és hát meg is lett az eredménye, gerincferdülésem van és már most rohadtul fáj xD

úgyhogy lesz@rom ...akinek nem tetszik ne nézzen rám ennyi :D

2012. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld. Van akiknek a kisebb mellű nők tetszenek pl. Ennyi idősen lehetne már több eszük is a drága iskolatársaidnak, hogy ilyenek miatt gúnyolódjanak. Mondanám, hogy terminátor módjára verd agyon őket, de nem lehet mindenkit elkalapálni, csak mert szegényebb értelmi képességekkel áldotta meg őket az Isten. :D


Ne foglalkozz velük, keress más társaságot. Nehogy ilyen kis hülyék miatt legyen kisebb az önbizalmad, mert később visszaüthet. Komolyan mondom. Egyszerű rosszindulat van bennük. Irigység valami miatt, de mindegy is. Tegyél rájuk magasról.

2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan a péniszméret miatt feszengek de én megoldom,még a strandra is a fürdőgatya felé fürdésre használható vastag anyagú rövidnacit húzok!Ha ezt tudtad volna tehettél volna ellene megelőző lépéseket,most csak annyit tehetsz hogy az ilyenek ellen határozottan fellépsz és leállítod ezt.

Én régebben azon gondolkoztam hogy valamit berakhatnák a gatyóba hogy nagyobbnak tűnjön,de végül annyira féltem hogy kiesik az a tárgy,akkor viszont szégyenemben sűlyedtem volna el.

2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a bajom, hogy nagyok... Az se jobb, ha lehetne, adnék neked belőle:-). Mindketten jól járnánk:-)


24/N

2012. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy már csak egy év, utána sz*rsz a fejükre. Nincs más mód, ki kell bírni. Aki azt mondta, hogy lépj fel ellenük, arra ne hallgass, mivel komolytalanok, csak jobban fognak rajtad röhögni.

Majd elmész onnan, és akkor béke lesz! Csak ne törődj senkivel.

2012. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, mert agyilag nagyon éretlenek! Egy lány szépsége nem a melle méretétől függ. Higgy nekem én is fiú vagyok. Nekem az a fontos, hogy természetes legyen egy lány melle, és persze minden más is a lányon!
2012. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!