Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy fiú bárkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy fiú bárkit megkaphatna miért pont egy lány kell neki?

Figyelt kérdés

röviden annyi lenne, hogy van egy srác most volt 19 éves, bmx-ezik, hip. hopozik, fősulira jár (fizika- matek szak)és még helyes is...tényleg bárkit megkaphatna...a lányok mennek utánna, szebbnél szebb csajok kérdezik meg tőle, hogy nem e randizna velük... a srác mégis mindenkit visszautasít, de mindenki tudja hogy nincs barátnője. elkezdték terjeszteni róla, hogy b*zi, és hát a legjobb haverja ezen kiakadt és elmondta, hogy nem b*zi, csak van egy lány akibe szerelmes...(de az a csaj 16 éves, és még nem is találkoztak 1 éve ismerik egymást és mellesleg a srácnak azóta nincs bnője)

szerintetek ez normális, vagy ez miért van?


2012. máj. 28. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd meg tudod ha szerelmes leszel, azért van mert szereti és nem kell most más neki. Ha tul lesz azon a csajon majd lesz másik csaja
2012. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerelmes. erre nincs jobb szó.
2012. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó, szerelmes...de miért éri meg neki várni arra a 16 éves csajra?
2012. máj. 28. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Azér ba*meg mert szereti! Te nem szerettél még senkit?
2012. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jó, de hogyha a csaj talál magának valaki mást, vagy ha élőben megismerik egymást akkor nem lesznek olyan szimpatikusak egymásnak... akkor mi van?
2012. máj. 28. 21:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert a nők nem szórakoztatják. Ez olyan hihetetlen?

Nem kell ahhoz b*zinak lenni, hogy valaki ne akarja folyamatosan a nők hülyeségeit elviselni.

Egy 16 éves csajnak meg még megvan az az előnye, hogy nincs szilárdan kialakult személyisége.

Megfelelő kezeléssel ideális nő/feleség nevelhető belőle. (Szerető, tisztességes, nem követelőző nő, akit boldoggá lehet tenni, és nem telhetetlen.)

2012. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de én akkor sem értem...a csaj még kislány a srác meg majdnem hogy érett férfi...akkor ennek mi értelme van?
2012. máj. 28. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:

19 evesen ferfi? Wtf?! :D


Jelentektelen kozottuk a korkulonbseg.

2012. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

kérdező, te hány éves vagy? (persze ha nem vagyok indiszkrét)


16-19 3 év korkülönbég, nem nagy dolog.

2012. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

én 18 vagyok

és nem is az hogy nagy dolog a korkülönbség....de viszonylag messze is laknak egymástól, és 1 éve ismerik egymást de még mindig nem találkoztak...akkor ennek mi értelme van? és ha tényleg a csaj szed össze valakit? (mert a srác nem fog az tuti :/)

2012. máj. 28. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!