Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem tudok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudok a lányokkal ismerkedni? Miért szorongok a jelenlétükben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szorongok, félek a lányok társaságában igazán magamat adni és többnyire csendben el vagyok magamnak, sosem tudtam valamiért a lányokkal magamtól még haverkodni sem, de főleg azokkal a lányokkal nem tudtam mit kezdeni, akik tetszettek nekem. Az ilyen lányok mellett még levegőt is alig tudtam venni, állandóan paráztam, hogy jól nézek-e ki, tetszem-e neki, van-e esélyem nála, aztán ssoem mertem kezdeményezni.


Csak álmodoztam a nekem tetsző lányokról, de a valóságban lépni nem tudtam, nem éreztem méltónak magamat arra, hogy egy ilyen szép barátnőm lehessen.


Nem tudom előttük a vicces, hülyülős, laza énemet sem adni, ami miatt komálnak a haverok. A lányok előtt csak egy csendes, kedves, segítőkész, jófej srác vagyok, de így persze férfiszámba sem vesznek.


Mintha megaakrnék felelni a lányoknak, de épp emiatt akkora teher nehezik a vállamra, hogy lebénulok és nem merek semmit sem csinálni, parázok, hogy bénázok vagy beégek, esetleg nem nézek ki jól és ezért nem kellek a lányoknak.


Hogy tudnék végre lányokkal is nyíltabb lenni, mert már nagyon rossz egyedül, szeretnék egy társat.


22f



2012. máj. 28. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzel sok mindent nem tudsz csinálni, kénytelen vagy leküzdeni. Döntsd el, hogy mit akarsz csinálni és embereld meg magad, a többi megy magától.

18/f

2012. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezzel én is így voltam aztán rájöttem hogy klasz csávó vagyok és ennyi , ja és leszarom hogy más mit gondol vagy mond rólam :D bár az a csaj aki tetszik azzal még mindig nem tudok összejönni ,de legalább lazán és viccesen tudok vele beszélgetni :D
2012. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
önbizalomhiánytól is lehet(nekem is az van de mostanság kezdem legyőzni általános témákról beszélj velük először)
2012. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek valami komolyabb lelki oka van, nem tudom pl.: veszekedtek a szüleid, történt valami kis korodban, akármi.


Amúgy meg hát igen, sok mindent sajnos nem tehetsz, csak szembe kell nézned vele, minél előbb annál jobb.

2012. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Illetve jó ha vannak barátaid vagy akárkik akik ebben segítenek, bár ha így lenne feltételezem nem írnád.


De biztos vannak olyan pillanataid, amikor tök jó közérzeted van meg minden, na valahogy azt kéne megtartani.

2012. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáltad részegen ? :D
2012. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 21:51


Jól látod, apám testil-lelkileg is megkeserítette az egész gyerekkoromat, anyámat is bántalmazta, például egészen kicsi 6-8 éves lehetettem, amikor előttem fojtogatta, engem meg bevágott a sarokba, be is tört a szám, de ez csak egy rossz példa sok közül. Csak ha már kérdezted leírtam. Nem szívesen beszél az ember ilyenről, de szemléltetésre jó példa.


De ez csak a szorongásomat magyarázza meg szerintem.

2012. máj. 28. 22:06
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 21:55


Igen, egy szép lány el is kapott és táncoltunk, de ráfogtam, hogy ő is nagyon részeg volt, meg én is, csak azért történhetett a a vonzalom köztünk, amúgy józanon nem érzett semmit sem irántam, szóval ez sem jött be.

2012. máj. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!