Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, haszonlesőnek/anyagiasna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, haszonlesőnek/anyagiasnak tartjátok az ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Pl. a srác és a csaj randiznak, sétálnak és a srác felajánlja hogy vesz egy gyros-t a lánynak. ő meg nem ellenkezik, meg nem mondja hogy kifizeti, hanem egy köszönöm-mel elfogadja.

meg pl. ha megkínálja a cigijéből azt is elfogadja és nem teszi hozzá hogy majd visszaadja stb.

szóval magától nem kér semmit, de ha felajánlják, akkor nem mond nem-et.


2012. máj. 29. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy a lány? Ne cigizz! Nem nőies, és még büdös is! Egyszóval taszító! Sokkal jobban, mintha elfogadod a ghyrost! Azzal ugyanis semmi baj, ha egyszerűen meghívnak!
2012. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez tök normális dolog nem kell minden sz@ron fennakadni!
2012. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ezt megmondani, ez így annyira képlékeny dolog. Alapvetően nem igazán, de hosszabb távon mégis igen a válasz. Azt elvárnám, hogy egyszer azt mondja, "annyit fizettél már, most én jövök". Mondjuk elviszem randizni, meghívom, teszem azt vacsorázni, majd mondjuk elviszem, tudom is én, fagyizni, akkor baromi jól esne (kb megnyugtatna), ha azt mondaná, hogy legalább a fagyit ő fizeti. A cigi kínálás olyan dolog, hogy fogadja is el, ha kínálom, majd kínáljon meg ő is.
2012. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

jó, most itt nem a cigi a kulcs, írhattam volna helyette cukrot is, mert csak buliban dohányzok időnként.

én többnyire nem pénzköltős randit javaslok (pl. piknikezést amire hozok sütit, ő pokrócot, vagy kirándulást -gyalogos dologra gondolok).

tehát az alapprogram pénztárcakímélő :D de eddig úgy gondoltam, ha már önként vállalkozik rá hogy vesz ezt-azt, nem utasítom vissza ha jól esne.

2012. máj. 29. 09:29
 5/22 anonim ***** válasza:

Ebből ezt így nehéz megmondani. Talán ez itt még nem olyan gáz. Bár megnyugtató lenne hallani valami kis ellenkezést benne.


De nyugodtan GYANAKODJÁL! Tartsd nyitva a szemed, és amikor kiderül, hogy morálisan nincs teljesen egyben, akkor hagyd ott.

2012. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Nekem speciel jólesik, ha a hölgy elfogadja a vacsorameghívást, vagy az ebédet, vagy bármit amit kínálok neki. Nem igazán kedvelem a pénztárcakímélő dolgokat, ha már nőről van szó érezze, hogy különleges, érezze, hogy törődnek vele.

35F

2012. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Aztán ne lepődj meg, ha kihasználja. Nem attól érzi, hogy különleges, hogy ráköltöd a pénzt. Hanem attól, hogy a jó csávó vagy és melletted lehet. Meg persze elvarázsolod, elcsábítod. A normális csajoknak minimum kényelmetlen, hogy költesz rá, az erkölcstelenek meg erre utaznak. És a végén cserébe még le sem fekszenek veled.
2012. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lányként az első egy-két meghívást én nem szoktam elutasítani, és valahogy kicsinyeskedésnek érezném, ha a pénz miatt kezdenék el sírni, hogy márpedig én felesbe akarom. Úgy vagyok vele, hogy ha egyszer meghívott, azt kedvességből teszi, meg lovagias akar lenni, miért rontanám el akadékoskodással, az olyan romantikátlan. Szóval csak kedvesen elfogadom, mosolyogva megköszönöm, és kész. Aztán kb. a harmadik alkalommal már nem érzem korainak a dolgot, és akkor már fel merem ajánlani, hogy én fizetek, vagy hogy fizessünk felesbe, de addig nem. Le lehet emiatt anyagias rib@ncozni, nem érdekel, tudom, hogy nem vagyok az.

Hozzátenném, hogy ez olyan esetekre vonatkozik, amikor biztosan tudom, hogy mindketten akarunk a másiktól valamit. Egyéb esetekben már az első alkalommal is felesben megy a dolog nyilván.

2012. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Inkább kezdőnek tartanám a lányt. Van aki az utcán sétálás közben meglát egy gyrosost és célozgat, hogy de éhes, haza kéne mennie. Ha pedig a srác még nem akar elválni, akkor kifizeti neki.

Vagy ciginél "jaj otthon felejtettem a cigimet, meg tudsz kínálni" stb...

2012. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
teljesen normális dolog, miért ne fogadhatnád el? azokat a férfiakat tartom furcsának, akik elvárják, hogy legalább ellenkezz, még ha nem is akarsz valójában fizetni. ez vajon miért nyugtatja meg őket? szerintem ez sokkal rosszabb lenne, álszent dolog. normális ember tud különbséget tenni, hogy egy nő a pénz miatt van-e vele vagy saját maga miatt, aztán max. bemagyaráz magának mindenfélét, de ez már az ő baja.
2012. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!