Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, haszonlesőnek/anyagiasna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, haszonlesőnek/anyagiasnak tartjátok az ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Pl. a srác és a csaj randiznak, sétálnak és a srác felajánlja hogy vesz egy gyros-t a lánynak. ő meg nem ellenkezik, meg nem mondja hogy kifizeti, hanem egy köszönöm-mel elfogadja.

meg pl. ha megkínálja a cigijéből azt is elfogadja és nem teszi hozzá hogy majd visszaadja stb.

szóval magától nem kér semmit, de ha felajánlják, akkor nem mond nem-et.


2012. máj. 29. 09:16
1 2 3
 11/22 Diavolino44 ***** válasza:

Nem! Nem! Es nem!


Azert vagyunki ferfiak, hogy aprosagokkal kedvesekedjunk nektek. Az a no anyagias aki elvarja h a pasija ruhakat, cipoket, ekszereket vegyen.


(cigirol meg szokja le!!)

2012. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Normális, rendes lány, az első meghívásnál is ellenáll egy kicsit. Mondjuk nekem eszemben sincs meghívni bármire is, amíg nem jöttünk össze. Ha rendszeresen találkozol lányokkal, akkor jobb nem rájuk költeni a pénzedet. Csak ami biztos abba kell fektetni.
2012. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Normális, kedves lány vagyok, és mivel tudom, hogy nem vagyok anyagias, nem is érzem szükségét, hogy ezt azzal bizonygassam (eleve szánalmas, ha ezt bizonygatni kell), hogy már az első meghíváskor kelletem magam.

Aki korrekt, és egészségesen áll hozzá az ilyen dolgokhoz, az nem kerít akkora feneket az efféle dolgoknak.

Ha meg egy "férfi" amiatt tartana anyagiasnak, mert az első randin mondjuk a fagyit nem ajánlottam fel, hogy felesbe fizetem, körberöhögném, és otthagynám, mert idegbetegekkel nem akarok közelebbi kapcsolatba kerülni.

2012. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Itt kezdődik a problémád, hogy azt gondolod, hogy a nem anyagiasságot "bizonygatni" kell. Semmit sem kell bizonygatni. Ezek a rendes lányok nem megjátszásból, vagy manipulációból ellenállnak. Már a gondolatmenetedből össze lehet rakni, hogy milyen is lehetsz.
2012. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És mindenki fizesse a saját fagyiját basszus!
2012. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy 36%-os, a hozzád hasonlókkal leállni sem érdemes.

Egyébként meg pont az a fajta normális lány vagyok, akit te a büdös életben nem kapnál meg, erről ennyit.

2012. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egy normális lány soha ki nem ejtene a száján ilyen kifejezést, hogy "akit te a büdös életben nem kapnál meg".


Erkölcstelen manipulatív tucatcsaj vagy. Te benne vagy abba a 70%-ba, akik szó nélkül elfogadnák ha a barátjuk autót, házat, vagy hasonló vagyontárgyat ajándékozna nekik. Az ilyeneket kell messze kerülni. Szerencsére, aki belelát a lapokba, annak két mondat alapján elárulod magad.

2012. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

De idióta vagy istenem :D

Gondolom hiába írnám, hogy nyakig eladósodott, munkanélküli barátom van, akit hónapokig én tartottam el, te ebből is azt szűrnéd le, hogy anyagias vagyok :D Tényleg, a hozzád hasonló primitív agyúaktól mentsen meg az ég...

2012. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerinted az előző hozzászólásodba hány olyan szó volt, amit egy valóban normális lány nem mondana ki?


Már kezdem sejteni, hogy te ilyen kis egyszerű lakótelepi prolicsaj lehetsz. Esetleg még a tisztálkodás sem olyan gyakran esik meg, igaz?


Gondolom te attól vagy normális lány, hogy két lábad van, meg két kezed. Rend a lakásban nuku. Szídjuk a főnököt meg a kormányt. Fogmosás, tisztálkodás ohne. Plusz felöntve penetráns cigi és piaszaggal. Ja és jó nagy sárga lábujjkörmökkel. Primitív állat!

2012. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

36% te hülye vagy? Mióta kötöd a beszéd stílust ahhoz, hogy normális vagy nem. Ha a te szabályaiddal játszunk akkor én elmondom, hogy te akkora gyökér vagy, amilyet még nem hordott hátán a föld. Legalábbis a beszédsítusodból ezt veszem le.


Netán valami istenség vagy? Hogy egy random válaszoló 8 sorából leszűrted azt, hogy egy anyagias r*banc. Az ötös lottó számokat nem jósolnád meg nekem?


Hagyd már béként azt a szerencsétlen csajt a hülyeségeiddel. Nem egy helyen látom a gyökér válaszaid.

Gondolom Orákulum néven regeltél be

2012. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!