Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi ügy? Valaki segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi ügy? Valaki segítene megérteni egy fiút? ;)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztálytársam..nagyon belézúgtam.... Nos van egy lány itt ismerkedtem vele össze..jó barátnők lettünk.. És mondta segít hogy össze jöjjek a kiszemelt fiúval...bejelölte facen visza jelölt...;) utána írt a csaj a fiúnak üzit hogy jó lenne ha vissza irna met lenne egy kérdése...írt is hogy nyugodtan kérdezzen amit csak akar.. Csaj írta neki hogy mi a véleménye rólam?? Erre kiszemelt fiúm,letiltotta nem is írt neki semit...;/ az lenne kérdésem hogy miért csinálta ezt??:(

17 l



2012. máj. 29. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
mert egy idióta. simán válaszolhatott volna neki normálisan.
2012. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

elzárkózott a válaszadás elől.

Talán azért mert nem akar ismerkedni vagy

túlságosan ismer téged

tetszel neki de félénk

2012. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen..legalább mosr tudnám be e jövők neki...;) de sajna nen írt visza még azt se hagyja békén ilyen kérdésekkel vagy hogy utal...;( de miért tiltotta le??????
2012. máj. 29. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert ez egy borzasztóan gyerekes módszer.

Ha tetszik, jelöld be te magad. Ha nem jelöl vissza, akkor tudod, hogy nem tetszel neki, ha meg igen, elkezdhetsz vele beszélgetni. Ennyi!

2012. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert értelmes férfi, ha ilyen gyerekes módszerrel találkozik, odébb áll. Ez egy nevetséges próbálkozás volt, a hülye is átlátja. Jól elcseszted!


23/N

2012. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg van ismerőseim köst...,) nem szok visza irni...;/ akkor hogy ne csesztem volna el...ő nem írt visza..még azt se utal engem vagy bejövök neki..;(
2012. máj. 29. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Mai fiatalság problémája: kakibukkon letiltott úristen most mit tegyek,már nem szeret :) ?!
2012. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem engem tiltott le fiú...ha nem egy barátnőmet aki írt neki...
2012. máj. 29. 15:32
 9/10 anonim válasza:
100%
xd az is lehet hogy a barátnőd tetszik neki nem te :D
2012. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ezt nem lehet tudni.Tőle kellene megkérdezned a dolgot.Most ha ennyire érzékenyen reagál arra,ha rólad kezdenek el beszélni akkor nyilván nem vagy közömbös neki,tehát vagy szeret vagy utál.

Csak találgatni lehet.

Az is előfordulhat,hogy nem tetszett neki,hogy a barátnőd "kémkedik" neked,mert ő veled szeretett volna közvetlenül beszélni.

Mondom csak tippelek.Az lenne a legjobb,ha megerőltetnéd magad és rákérdeznél erre a dologra.

2012. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!