Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélnétek nekem a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnétek nekem a szerelmi történeteteket? Hogyan jöttél össze a pároddal, hol ismerkedtetek meg? Ő az igazi?

Figyelt kérdés
Hol tartatok most?Kiteljesedett a szerelem?
2012. máj. 25. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Másfél éve ismerkedtünk meg egy netes társkereső oldalán, sok sok csalódással a hátunk mögött. Második randin megkérte a kezem, rá fél évre esküvő, ennek már egy éve, igaz voltak konfliktusaink elég rendesen, főleg az elején, de én biztos vagyok benne, hogy neki születtem, érdemes volt várnunk egymásra. :)) Most a kisbabát szeretnénk.Még mindig nagyon szerelmes vagyok belé. :) ÉS Ő az igazi, ezt biztosan tudom. Hát ennyi.
2012. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton ültem, első felutazásom az egyetemre. A vonaton kiszúrtam egy srácot aki rajzolt a zötyögő vonaton. Aztán odamentem megkérdezni a titkot. Így ennyiben maradtunk. Mikor leszálltunk akkor odajött hozzám és segített vinni a cuccaim. Majd később esténként eljárunk sétálni, beszélgetni közben. Aztán lassan rájöttem, hogy nagyon beleszerettem. Hasonlókép érezhetett ő is, mert megkért, hogy járjunk. Azóta együtt vagyunk.

A kapcsolat elején voltak viták, de mostanra már nagyon kiismertük egymást és összecsiszolódtunk, szóval alig van nézeteltérés köztünk. Nagyon jó a kapcsolatunk. Az, hogy ő e az igazi nem tudom, de ha azt kérdezik le tudnék élni vele egy életet, akkor a válaszom: igen.

2012. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi a honfoglalón akadtunk össze egy decemberben 17 évesen, egy szobába tett minket a gép, aztán megdicsért mert nyertem és így kialakult egy beszélgetés átmentünk msn-re, 4 hónapig beszélgettünk, 138 km-rel odébb lakott... majd áprilisban találkoztunk, elsőre nem jött be, tutyi mutyi is volt, meg se szólalt egész nap, , úgy gondoltam többet se látom,ő aznap belém szeretett, aztán elkezdett udvarolni, gondoltam na hátha, májusban összejöttünk, szépen lassan beleszerettem én is, megismertem teljesen kívül belül,2 évig távkapcsolatban voltunk a 2. évben volt egy jó nagy harc "anyósssal" majd elköltözött hozzánk ide Pest mellé, ez volt 3 éve, vagyis együtt most májusban voltunk 5 évesek, a párom felnőtt, van munkánk, szép családi házunk, ugyanúgy szeretjük egymást azóta is. 22/L
2012. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Bő 2 évvel ezelőtt barátnőmmel elmentünk megünnepelni,hogy előtte egy hónappal szabad lettem. Azon az estén a barátnőm unokabáttya vitt minket a szórakozóhelyre és velünk is tartott. Akkor ott, és azóta is.... Így végül nem volt mit ünnepelni mert azon az estén már nem mondhattam magam függetlennek.

És hogy ő e az igazi??? IGEN....És azóta is boldogan élünk, reméljük komolyabbra is fordul a dolog :)

2012. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 demis ***** válasza:
100%
Én egy lovasparkban ismertem meg a párom, tavaly augusztusban, egy családi napon figyeltem fel rá lovasbemutató alkalmával, de akkor még nem történt semmi, nem beszélgettünk, ő észre sem vett. Aztán úgy jött ki a lépés, hogy rá másfél hétre amerikai rokonainkkal is ellátogattunk a parkba. Akkor már tudatosan úgy készültem, hogy itt a lehetőség..szép ruha, szép smink, szép haj..és hát meg is lett az eredménye..lovasbemutató közben felfigyelt rám. A bemutató keretében van egy olyan rész, amikor kihívnak valakit a közönségből egy játékra: ostorral kell leverni egy üveg bort egy farönkről. Hát engem hívott ki. Na ott megvolt az első kézfogás. Akkor éreztem, hogy nekem Ő kell, senki más. Aztán mielőtt elmentünk volna haza, úgy intéztem, hogy az istálló felé legyen dolgom, hátha összefutok vele. Szerencsére így történt :) Beszélgettünk kicsit, aztán úgy váltunk el, hogy reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk. Én pár nap múlva visszamentem hozzá... Mint utólag kiderült, Ő nem gondolta volna, hogy visszamegyek..de visszamentem. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Én már az első pillanatban éreztem, hogy Ő az igazi. És hál Istennek ezt Ő is így gondolja rólam. Lassan 10 hónapja vagyunk együtt, úgy néz ki, hogy hamarosan összeköltözünk, ma beszéljük meg a lehetőségeinket..:)
2012. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Chat-en ismertem meg.Ciki de belekötöttem,ez neki inponált telefonon keresztül folytatuk.1hét sms-zés után találkoztunk,azóta együtt vagyunk.hogy ő e az igazi,elég gáz lenne ha nem és rápazaroltam 10évet.
2012. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

4 éve január 1.jén vagyis december 31-én pontosabban ismertem meg egy szilveszteri buliba.

Akkor figyelt fel rám mikor én nagy hősiesen,felvágósan mondtam hogy kicserélem majd én a villanykörtét! Ebből az lett hogy beégtem mert összeroppant a kezembe és vérzett az egész kezem:) Onnéttól az egész estét/éjszakát reggelig végigbeszélgettük,már akkor fogtuk egymás kezét,összebújtunk stb.,mintha ezer éve ismernénk egymást.DE volt barátnője akivel 3 napja járt. Aztán 4.éig még találkoztunk 2x de semmi nem volt.4-én átmentem hozzá pár haverral de semmit nem bíztam a kapcsolatnak hiszen jó pasi volt nagyon meg akkor voltam túl egy szerelmi csalódáson. De bementünk pár óra múlva a szobájába és ott összejöttünk,sms-be kidobta azt a csaj akivel volt:))

Most ennek már 4 és fél éve és 1 éve együtt élünk albérletbe! Rengeteg bukkanó volt a kapcsolatunkba,folyamatos hullám-hegy-völgy az egész,nem egyszerű de sokmindent kibírtunk már,rengeteg mindenen túlestünk már..Most megint tartunk egy völgy felé sajnos, de remélem előttünk a hegy megint:)

2012. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

16 évesen kávézóban dolgoztam suli után. Meló végeztével átmentünk a kedvenc helyre forró csokizni (rockkocsma), ahol egy srác ült a pultnál. Bátyám mondta, hogy ő kicsoda stb. Amikor fizettem belém kötött, hogy síita vagyok szunnita (arab kendő volt rajtam.) Visszakérdeztem, hogy Te meg postás (zöld postásszerű válltáska volt nála.) Akkor a kocsmáros bácsi mondta, hogy inkább menjek hátrébb mert a srác eléggé agresszív, ha iszik és már volt pár balhéja.

Két évvel később találkoztunk újra és azóta együtt vagyunk, lassan 3 éve:D

2012. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi 5 éve, hogy megismerkedtünk. Netes társkeresőn. A westendben találkoztunk, aranyos volt, egy plüss virággal várt. Úgy beszélgettünk egy kajáldában, mintha már 1000 éve ismernénk egymást és nagyon sok közös érdeklődésre derült fény. Érdekes módon én azonnal tudtam, hogy kell nekem ez a pasi, pedig szemüveges (csak utcán hordja, otthon nem) én pedig nem rajongtam a szemüvegesekért. De kimondottan jól áll neki a szemüveg. Amikor elbúcsúztunk, megcsókolt én meg elaléltam. :) Utána már minden ment flottul, azóta már a férjem és van egy 4 éves kislányunk. :)
2012. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
A chat.hu-n kattintottunk egymásra, ott beszélgettünk pár napig, aztán telefonáltunk egymásnak, szeptember 20-án találkoztunk úgy, hogy titokban mentem el hozzá. A tesóm, és a barátnőm tudott róla, és mind a ketten meg voltak győződve róla, hogy tömeggyilkos szatír. :D Ennek lassan 7 éve, és már házasok is vagyunk.
2012. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!