Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálták ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálták ezt?

Figyelt kérdés

tegnap a buszon volt egy nagyon helyes srác. mivel barátnőim tudják hogy milyen srácok jönnek he így hangosan elkezdenek beszélni hogy nekem bejön még körül írták hogy hogy néz ki, miben van (a srác és köztünk kb. 4 ember volt így mindent hallott). ezt nous hallotta a haverja is és ott mutogattak és bámultak.

miért tették ezt?

én olyan rosszul érzem magam


2012. máj. 29. 15:32
 1/4 anonim válasza:
Megértem, hogy akkor ez ott rosszul esett neked, de próbáld elengedni a rosszindulatú élcelődéseket. Ezt is meg kell tanulni, sajnos lesz még ilyen az életben, a lányok/nők kegyetlenek tudnak lenni. Meg kell tanulnunk kezelni az ilyen eseteket. Gondolj arra, hogy az ilyen viselkedéssel saját magukat járatják le. Nem is nevezném őket barátoknak.
2012. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert idióták. Majd felnőnek. Amíg te nem vagy ilyen, örülj!
2012. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg legközelebb ott helyben hogy miért csinálják ezt? És hogy szerintük vicces? Ugyanígy jól szórakoznának fordított helyzetben? Nem kell ordítva, vagy úgy, hogy látják rajtad hogy rém kellemetlenül érzed magad, hanem mindezt merev, póker arccal.
2012. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. szerintük ez jó poén és ha velük csinálnák ezt akkor fel lennének háborodva
2012. máj. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!