Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most őszintén! Hányan vagytok...

Most őszintén! Hányan vagytok akik igy csinálták és baba lett belőle?

Figyelt kérdés

Elterveztétek,hogy babát szeretnétek,de nem görcsöltetek,rá,nem szedtetek semmit,nem hőmérőztetek,nem teszteltetek nem néztétek mikor van ovu.Egyszerűen a sorsra bíztátok és ahogy esik úgy puffan elven szexeltetek.


Mikor sikerült a baba?Hanyadik hónapban?



2012. máj. 24. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Így volt, és rögtön sikerült. Kétszer is :)
2012. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

elsőnél nem görcsöltem akartam és meglett 3 hónapon belül

a második rágörcsöltem de csak annyira (vitamint szedek s figyelem magam eddig eredmény még nincs sajnos)

2012. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Rögtön , elsőre:)

Nem tudom ez szerencse kérdése -e vagy mi, de speciel a lekli dolgok is közrejátszhatnak ebben. Csak az ÉN példámat írom le, ez egy db "lelki tényező."

Szóval a férjem előtt 3-4 linkóci legénnyel volt dolgom, én akartam volna komolya kapcsolatot, ők meg hitegettek, aztán dobtak...a szokásos.

Amikor aztán találkoztam a párommal (férjemmel), és rá 1 évre eljegyzett, plusz rá kb. fél évre megkérdezte, h mit szólnék ahhoz ha családot alapítanánk? -akkor jöttem rá, hogy ez a férfi tényleg AKAR engem. És olyan természetesen akartam én is a gyereket tőle, hogy nem is tudom...szóval nekem ez is "természetessé" vált, hogy egy babát fogok kihordani a szerelmünkből.

Nem tudom jobban megmagyarázni, remélem , érthető voltam :)

2012. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi az esküvő után megbeszéltük, hogy szeretnénk babát is. Letettem a fogamzásgátlót és rá 7 hónapra estem teherbe. Csak spontán, nem rágörcsölve, rábíztuk magunkat a sorsra.
2012. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rögtön elsőre,az első védekezés nélküli éjszaka.:))) Magam is meglepődtem milyen könnyen ment,29éves voltam.
2012. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Amikor elterveztük, hogy most már jöhet, a második hónapban itt volt :) A tesó pedig a harmadik hónapban.

Ha mondjuk fél évig nem sikerült volna akkor biztosan dokihoz fordultunk volna, mert egyikünk sem volt már fiatal.

2012. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7. hónapban, de nekem nagyon stresszes volt a munkám.
2012. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én tavaly ,27 évesen ,februárban hagytam abba a fog.gátló szedését,kicsit megbolondult a hormonháztartásom,a doki javasolta,tartsak kis szünetet...na,úgy voltunk a párommal vele,hogy megszakítással (igyekszünk) védekezni,és ha jönni akar,hát jöjjön...így is történt,júniusban már pozitív volt a tesztem.Természetesen nagyon örültünk a babának,most 10 hetes,gyönyörű kislány:-)A nővérére anno,6 évvel ezelőtt sokkal jobban rágörcsöltem,2005.júniusban hagytam abba a tabit,csak nem jött össze,decemberben lett pozi a tesztem,januárban missed.ab.lett belőle...azután alig vártam,hogy leteljen a 3 hónap,és ismét próbálkozzunk... már áprilisban nem jött meg,az év decemberében megszületett a nagylányunk.
2012. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

esküvő előtt két hónappal abbahagytam a gyógyszert,óvszerrel védekeztünk.esküvő után az első alkalommal amikor nem védekeztünk,teherbe estem.

kismama vitamint az szedtem terhesség előtt egy hónappal kezdtem el

2012. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem görcsöltünk rá, szexeltünk, amikor kedvünk tartotta. Sikerült a második hónapban.

Aztán felborult a hormoháztartásom, kiderült egy pár dolog, így 2.5 év után sikerült. Volt 4 inszeminációnk, sikertelenül. Majd a következő hónapban abszolút a vesztesek nyugalmával csináltuk és nagy meglepetésünkre sikerült. Rá sem gondoltunk. Ha az inszem nem sikerült, akkor most hogyhogy? Azóta sem tudjuk a választ.

30hkm

2012. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!