Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a nagymamámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a nagymamámnak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
10 éves koromtól nagyim nevel, de elég régies felfogása van... házasság előtt nincs szex stb. Most meg ebben a helyzetben vagyok pedig védekeztünk de most nem ez a lényeg hanem az, hogy besikerült és még nem vagyok 18... hogyan álljak elé ezzel? mit mondjak neki? tanácsokat kérek nem pedig beszólásokat.
2012. máj. 29. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

korod

?

2012. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17
2012. máj. 29. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem voltam hasonló helyzetbe még szerencsére. de sztem minél hamarabb, h tudjál dönteni a babasorsáról is.
2012. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy miként közlöd vele úgy is ki fog akadni. De megnyugszik majd, és segíteni fog mindenben neked. Nem lesz könnyű elé állni ezzel a hírrel tudom, de legyen ez az első lépés amikor bátran vállalod tetteid következményét. Elvégre ha megtartod a csemetét akkor anya leszel, aki felelősen viselkedik magával, a gyermekével és a környezetével szemben is.
2012. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A pároddal együtt mondjátok el és minél hamarabb.

Sajnálom :(


Egyébként te mit szeretnél? Megtartani vagy sem?

2012. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég meredek, nem tudom pontosan milyen a viszonyotok, de jó nehéz lehet neked.

Szerintem az a legjobb, ha amikor ráértek, (de minél hamarabb) szólsz neki, hogy mondani akarsz valamit, aztán kezdheted azzal, hogy terhes vagy. Ez egyszerű és tiszta módja a dolognak.

Naja könnyen osztogatok itt tanácsot, nemtudom összeszorítanám-e a fogam, és megtenném-e, de szerintem így a legjobb.

2012. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nem szivesen vetetném el mert imádnék babázni csak hát a suli... meg nem szülhetek egy babát ha nem tudok gondoskodni róla. ajj ez olyan rossz helyzet nem szeretném sem örökbe adni sem megölni szegényt.
2012. máj. 29. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
inkább szólj neki most,később úgyis rájönne
2012. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nagyi, dédi leszel!"


Ez nem jó?

2012. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!