Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hetero létetekre kipróbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hetero létetekre kipróbálnátok olyan meleg dolgokat? Kort írjatok!

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy eszébe jutott-e már valakinek, hogy milyen lehet megfogni egy másik fiú f*rkát, stb. :)


17/F


2012. máj. 29. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem mert akkor már biszex lennék

17/f

2012. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy hetero nem próbálna ki ilyet mert a hetero csak lányokat szereti. Egy biszexuális igen.
2012. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gondolom kérdező neked eszedbe jutott.
2012. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen (és igazság szerint már próbáltam is), de én nem akarok se homo, se biszex lenni, csupán kíváncsi vagyok
2012. máj. 29. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:
te nem vagy hetero.
2012. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező! Mit éreztél amikor megfogtad egy másik srác kukiját?
2012. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kipróbáltad? Miket csináltatok egymás farkával? És milyen volt?
2012. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen melegnek tartom magam mégis anno bulikban smároltam lányokkal. Nem izgultam fel, nem volt jó, de megtettem. Ettől még nem leszek bi.


Azért, mert valakinek eszébe jut megfogni egy másik fiú farkát attól, csak kíváncsi lesz, de ha már gyakrabban tettekben is megnyilvánul akkor az már nem heteró. Sok pasiban fantázia szinten jelen vannak férfiak, csak addig nem jutnak el, hogy meg is tegyék azokat, amiről álmodoznak.


22 meleg F.

2012. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Múltkor edzés után mi is játszottunk a haverommal egymás kukijával,de nem vagyunk búzák.
2012. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne hazudj! Aki hímnemű, és kukinak hívja a másik férfi farkát, az tuti biztos, hogy búza! :D
2012. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!