Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a fiúknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a fiúknál?

Figyelt kérdés

Egy srác mostanában teljesen rám van állva. Mindig átkarolja a derekam, fogdossa a fenekem/mellem. Ha a padon vagy bárhol ülök, elém áll, és bevetve egy furcsa - de nagyon szexuális - arckifejezést mosolyog. Megsimogatta a nyakam, beletúrt a hajamba, és folyton azt mondogatja, hogy majd "lekap". Ma például többször is, amikor egymással szemben álltunk (kb. 2 cm távolságra voltunk egymástól), morgott... mint egy kutya. Azt hittem, hogy fogyatékos, vagy veszett.:| xDD

Elég bénán olvasom le a jeleket, mert érzelmileg béna vagyok...:)

Viszont más csajjal is csinálja ezt.. mármint nem ugyanezt, hanem csak fogdossa a feneküket.. de ennyi.

Szerintetek? Én nem hiszek a szerelemben, és az egyéb kábításokban... :|

14/L -- 15/F


2012. máj. 29. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Az arckifejezése kb ilyen?

[link]

2012. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kis s*ggfej aki azt hiszi mekkora menő csávó ő már 15 évesen. Én biztos nem bíznék meg benne. Valószínűleg csak le akar fektetni.
2012. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Én nem hiszek a szerelemben, és az egyéb kábításokban... :|" Pedig hidd el hogy létezik.. :) Ez egy természetes kémiai folyamat (mármint a szerelem).
2012. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te pedig ezt mind hagyod neki és nem háborodsz fel hanem inkább viccesen veszed?

Sok lány már akkorát lekevert volna srácnak hogy feltúrta volna a földet.

2012. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.: Szakadok.xdd

2.: Igen, én is így vagyok vele... De ez a fiú mégis olyan.. Hát hogy is mondjam? Mindenesetre rohadtul féltékeny vagyok, amikor más csajjal látom.:|

3.: Mondták, hogy higgyem el, de valamiért nem hiszek benne. :c Nem tudom elmondani miért.. Apu azt mondta, hogy azért nem hiszek benne, mert nincs anyám. Hát nem tudom..

2012. máj. 29. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyértelmű... kanos a gyerek és várja a prédát
2012. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4.: Nem tudom. Szinte a részemmé vált, és nem akarom elveszíteni.:| Rohadt nagy rib_ncnak tartom magam ezért, de valami köt hozzá.
2012. máj. 29. 18:59
 8/10 anonim válasza:
istenem ha neked ez bejön akkor rajta tedd szét neki a lábad, bár ha azt mondod morog akkor csináljátok kutyába... legalább a kis p*csnek lesz egy skalpja a kis hülyék úgyis megfogják enni a baromságát
2012. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
nyugi nem csak te tartod magad r*bnacnak, én is annak tartalak. meg szerintem sok más ember is.
2012. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pár év alatt már rájöttem, hogy az ilyenek csak szexre mennek. ne is reménykedj többen. ha neked az elég, akkor hajrá, de ha a lányok azon részéhez tartozol, akik könnyen beleesnek a srácokba, akkor azt javaslom hogy inkább várj egy normális fiúra, aki először meg akar ismerni és elmélyíteni a kapcsolatotokat. ők sokkal többet érnek és remélhetőleg nem törik össze a szived.
2012. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!