Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszúhajú, rocker fiúknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AlinaHella kérdése:

Hosszúhajú, rocker fiúknál mennyire kizáró ok, ha a lány divatosan öltözködik?

Figyelt kérdés
mellette imádja a rockot,csak a ruházkodásával nem ezt fejezi ki.
2012. máj. 7. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Tehát mennyire zavarja, ha egy lány igényes? :D
2012. máj. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csak értékelni tudom, ha ad magára annyit, hogy nem szakadt ruhái vannak. Persze mit jelent a divatos? Mert ugyanúgy lehet divatos a ribancos, mint a nőies-elegáns öltözködés, sajnos (vagy épp szerencsére?) mindkettőből látok épp eleget.

20/F voltam, te meg úgy öltözz, hogy jól érzed benne magad :)

2012. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
kizáró ok a lányoknál, hogy a fiúnak hosszú a haja? általában igen...?!
2012. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akár :D bár szerintem lehet igényes egy rockosan öltözködő lány is. :)
2012. máj. 7. 00:26
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem gyengéim a hosszúhajúak,nem kizáró ok. :) változtatni a stílusomon más miatt nem fogok,csak kíváncsi vagyok,mert nem látni sok ilyen párost (rocker srác-csinos,divatos lány).és reménykedek,hogy azért nem utasítják el öket/minket. :D
2012. máj. 7. 00:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyom, én konkrétan csak akkor néznék furán rátok, ha rajtad fekete, a barátodon meg rózsaszín cuccok lennének. Egyébként kb minden más teljesen elfogadható felállás :)
2012. máj. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem kizáró ok, én ismerek ilyen párt. de esetleg ha a fiúnak fontosak a külsőségek, bevethetsz pár rockossabb kiegészítőt (persze igényesen).
2012. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy csajom, aki előtte egy hosszúhajú rocker sráccal járt és utána kidobta a srácot és velem jött össze. A csaj olyan igazi tiptop cicababa volt és énis hasonlóan öltözködtem, de utólag belegondolva nem mutatott rosszul a rocker srác mellett sem. Igazából iskolásoknál teljesen mindegy ez!
2012. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én rock vagyok de nem hosz haju
2014. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!