Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzódik a fiúkhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzódik a fiúkhoz is?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki rámstartolt,találkozgattunk,ismerkedtünk stb..egy ideig minden ok volt,aztán ott aludtam nála 4x is,meg előtte is filmeztünk,tehát lett volna alkalma próbálkozni,nem tette komolyabb szinten,csak csókig jutottunk. De a csók közben olyan közömbösnek éreztem,egyszer sem nyúlt hozzám úgy ahogy kellene...vagy egyszer sem éreztem merevedést,pedig az alvásnál már csak egy póló és egy bugyi volt rajtam,más fiúknl ilyenkor már azért próbálkozás szokott lenni vagy egyéb izgalomra utaló jel.. Aztán a legutóbbi alkalommal mikor nagyon durván berugott és ott aludtam,bepróbálkozott..Bár többször is voltak merevedési gondjai közben (tudom ezt okozhatta az alkohol is ) de én valamiért végig olyan közömbösnek éreztem.. Mondjuk úgy,csak csinálta amit kellett,nem volt semmi plusz mellé.Nem hiszem,hogy bennem van a hiba,eddig sosem tapasztaltam ilyet.Arról nem ebszélve,hogy a szavak mellé gyakran hozzáfűzi ,hogy csi... pl..vélcsi volt..:) Ha beszél egy sráccal,azt mondja : beszéltem egy fiúval . Lehet ,hogy már beképzelem,de nekem ez a sok kis dolog má rígy kezd érdekes lenni. Szerintetek ??? Honnan lehetne ezt megtudni ?
2012. máj. 29. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha beszél egy sráccal,azt mondja : beszéltem egy fiúval"


Miért mit mondjon? :D Amúgy szerintem nem meleg.

2012. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja és egyszer egy ismerősöm hallota,hogy azt mondta : " Úgy berugtam,hogy ma szexelek valakivel,az se baj ,ha lány "

Tehát lehet csak akkor tud lányokkal szexelni,ha nagyon részeg ?? Ilyen lehet ?

2012. máj. 29. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú akarja elsietni a dolgot! És amúgy is.. nem dől össze a világ ha kiderül hogy biszex!!

Az én fiúm is az.. és tudom furán hangzik de emiatt figyeltem fel rá.. aranyos volt ahogy más fiút puszilgatott és ölelt. Féltékeny is lettem!! :)

2012. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ééés láttam nála kamagrát..
2012. máj. 29. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
uppsz.. akkor ez megmagyarázhatja miért nem áll fel neki! Gondjai vannak OTT lent.. biztos imád, csak hát cikinek érzi a dolgot
2012. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!