Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok haverom szemébe nézni, elég hülye dolgot tettem. :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is leszögezném, hogy felnőtt vagyok. (23) Egyik barátom 19 éves, és múlt héten átugrottam hozzájuk, mert segítettem neki megbütykölni a kocsiját. Utána ő mondta, hogy mennie kell (barátnőjéhez ment hétvégére), meg előtte én is mondtam, hogy pakolok és megyek. Ő végül előbb elment mint én. Az anyja is otthon volt. 38 éves, és szerintem olyan gyönyörű nőt még nem láttatok. Magas, szőke haj, barna szemek, és nagyon csinos arc. Nem magázódunk, már régen megkért, hogy tegezzem, mert nem érzi öregnek magát, és nem is az. Elkezdtünk beszélgetni...elmondta, hogy eléggé egyedül érzi magát, mert ugye elvált, és haverom nem sokat van otthon, tehát ha nem barátnőzik, a nap nagy részét egyedül kell töltenie. Én szerintem nem voltam lélekben is a helyszínen, mert kibukott a számból, hogy "pedig olyan szép vagy, biztosan találnál magadnak valakit". Nagyon nem akartam, hogy megtudja, hogy tetszik nekem, mert hát ez az egész elég szarul jönne ki...De neki tetszett, hogy szerintem ő csinos. Beszélgettünk erről-arról, később megkérdezte, hogy nincs-e kedvem ottmaradni DVD-t nézni. Bolond lettem volna nemet mondani. Filmnézés közben finoman odabújt hozzám. Már akkor gondoltam rá, hogy haver mit fog szólni ha esetleg rájön, de nem tudtam ezt a nőt ellökni magamtól. Megpusziltam a fejét, ő rám nézett, kislányosan elmosolyodott, és nem tudtunk egymásnak ellenállni. Nem kérkedni akarok vele, de jó volt neki és nekem is. Mondta utána, hogy mennyire tetszett neki, és reméli, hogy megismételjük még ezt. Nem fogom játszani a szentet, én is szeretném ha megismétlődne, de nem tudok a haverom szemébe nézni úgy, hogy közben tudom, hogy lefeküdtem az anyjával. Szerintetek jobb lenne megszakítani a kapcsolatot mindkettejükkel?? Bármennyire jó nő, és szeretném, hogy legyen folytatás, ott motoszkál a fejemben, hogy de ő az egyik legjobb haverom anyja, és ez nagyon rossz érzés.

Bocsi a hosszadalmas írásért, de nem akartam, hogy azt higyjétek, hogy kamu, inkább leírtam a sztorit.


2009. jún. 30. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

STIFLER mamája :D nem gond ez, és nem kell a haverod orrára kötni. ez a te és az ő anyja magánélete. Amúgy is nem tudna elfogulatlan lenni ebben a kérdésben. Szerintem legyél diszkrét és ne kösd az orrára, meg igazából senkiére sem aki közös társasági személy.

27/L

2009. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Óóó, te szegény. Nem egyszerű eset. Sokan azt fogják írni sztem, hogy beszéld meg a haveroddal. Na de mit mondhatna erre egy haver?! Szerintem a legrosszabb megoldás, ha csakúgy megszakítod velük a kapcsolatot. Akkor már inkább beszélj a haveroddal előtte, és ha kiakad, vagy nem tud megbocsájtani, akkor megszakítjátok a kapcsolatot. Ha pedig nem akarod elveszíteni, mint barátot, akkor ne mondd el neki, de ne is folytasd ezt. Bár nem tudom hogy ezek után hogyan tudnád titokban tartani.
2009. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudnám Vele ezt csak úgy megszakítani. Illetve lehetne, csak az nem fair dolog a nővel szemben sem. Nem járni akarunk...vagyis a franc tudja mi lesz ebből. Jó vele, ennyit tudok csak.
2009. jún. 30. 16:36
 4/18 A kérdező kommentje:
Na első válaszoló: Azért Stifler mamája és Ő közte van különbség. Ő szép, természetes, és egy 10-est simán letagadhat...Tényleg. Stifler mamáját bottal se piszkálnám meg. :-)))
2009. jún. 30. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Testvérem, először is tudd, hogy büszkék vagyunk rád és nagyra becsülünk ;D


Semmiképp ne hanyagold a nőt, ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Ha az anyjának jó volt, akkor még meg is kéne köszönnie, igazságszerint ;D

De kétlem, hogy a haverod jó néven venné a dolgot, szóval maradjon csak az édes anyuka és közted a dolog.


Ha másként döntesz.. megtalálunk és megfosztunk a férfiasságodtól egy rituális esemény keretében egy tompa vajazókéssel ;D

2009. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
De a szitu az tényleg Stifler-féle.. :D zsíííír
2009. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
lehet,haverod még örülne is neki...
2009. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Király vagy! Lehetek a haverod?
2009. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

:)

en beszari vagyok lehet kimaradnek ebbol inkabb:)

de ha szereted hogy mozgalmas az eleted, akkor tartsd szemed elott a boldogsagodat:)

2009. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért akarsz a haverja lenni? Akarsz anyunak egy pár kellemes órát szerezni? ;D
2009. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!