Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok haverom szemébe nézni, elég hülye dolgot tettem. :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is leszögezném, hogy felnőtt vagyok. (23) Egyik barátom 19 éves, és múlt héten átugrottam hozzájuk, mert segítettem neki megbütykölni a kocsiját. Utána ő mondta, hogy mennie kell (barátnőjéhez ment hétvégére), meg előtte én is mondtam, hogy pakolok és megyek. Ő végül előbb elment mint én. Az anyja is otthon volt. 38 éves, és szerintem olyan gyönyörű nőt még nem láttatok. Magas, szőke haj, barna szemek, és nagyon csinos arc. Nem magázódunk, már régen megkért, hogy tegezzem, mert nem érzi öregnek magát, és nem is az. Elkezdtünk beszélgetni...elmondta, hogy eléggé egyedül érzi magát, mert ugye elvált, és haverom nem sokat van otthon, tehát ha nem barátnőzik, a nap nagy részét egyedül kell töltenie. Én szerintem nem voltam lélekben is a helyszínen, mert kibukott a számból, hogy "pedig olyan szép vagy, biztosan találnál magadnak valakit". Nagyon nem akartam, hogy megtudja, hogy tetszik nekem, mert hát ez az egész elég szarul jönne ki...De neki tetszett, hogy szerintem ő csinos. Beszélgettünk erről-arról, később megkérdezte, hogy nincs-e kedvem ottmaradni DVD-t nézni. Bolond lettem volna nemet mondani. Filmnézés közben finoman odabújt hozzám. Már akkor gondoltam rá, hogy haver mit fog szólni ha esetleg rájön, de nem tudtam ezt a nőt ellökni magamtól. Megpusziltam a fejét, ő rám nézett, kislányosan elmosolyodott, és nem tudtunk egymásnak ellenállni. Nem kérkedni akarok vele, de jó volt neki és nekem is. Mondta utána, hogy mennyire tetszett neki, és reméli, hogy megismételjük még ezt. Nem fogom játszani a szentet, én is szeretném ha megismétlődne, de nem tudok a haverom szemébe nézni úgy, hogy közben tudom, hogy lefeküdtem az anyjával. Szerintetek jobb lenne megszakítani a kapcsolatot mindkettejükkel?? Bármennyire jó nő, és szeretném, hogy legyen folytatás, ott motoszkál a fejemben, hogy de ő az egyik legjobb haverom anyja, és ez nagyon rossz érzés.

Bocsi a hosszadalmas írásért, de nem akartam, hogy azt higyjétek, hogy kamu, inkább leírtam a sztorit.


2009. jún. 30. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

huuu nem semmi. hat az a gond h semmikepp nem kene a haverod orrara kotni de elobb vagy utobb elkerulhetetlen h le ne bukjatok. ugyh ahogy en latom 2 opciod van, valasztanod kell a havered es az anyja kozott.

1. egyszeri eset volt anyuval, haver nem kell tudja, ha nem mondjatok el masnak sose fogja megtudni. de akkor vege kettotok kozott.

2. folytatjatok de akkor tisztessegesebb ha idoben kozlitek a haveroddal, kinos lesz, de 10000szer rosszabb ha ratok nyit.

2009. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nah azért ne akarj a haverom lenni, ha ennek az anyunak akarsz jót, mert erről lecsúsztál. :-) Egyébként nem tudom mi legyen, mert úgy szerintem nem tudnék a haverommal oda menni hozzájuk, hogy rá sem nézhetek erre a nőre. Viszont ha ő megtudja, akkor abból gáz lesz, talán esetleg akkor nem ha az anyja mondja el neki. Nem tudom, de az nem opció, hogy akkor maradunk haverok hogyha nem nézek rá az anyjára soha többet. (Még leírni is durva :-( )
2009. jún. 30. 20:06
 13/18 A kérdező kommentje:
Mármint azt durva leírni, hogy az anyjára... valahol nem kicsit érzem szarul magam miatta, bár mindkettőnknek jó lenne ez így - mert egyébként imádnivaló nő- ha nem az egyik barátom anyjáról lenne szó.
2009. jún. 30. 20:08
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rosszat nem tettél, felnőt ember vagy és a haverod is az. Ráadásul, mint ahogy leírtad a nőnek nincs férje vagy férfi az életében, tehát nem volt házasságtörés. Ebből még akár normális kapcsolat is lehet, de most komolyan. És sztem a haverodnak is jó, ha az anyja boldog, tehát előbb utóbb megértené!
2009. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, milyen királyság! Ha komolyabb kapcsolat lenne belőle, te lennél a haverod mostoha apja. Na ez mekkora! :D
2009. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
lol, ez ku.rva nagy:D kapsz egy virtuális hátbaveregetést tőlem:D jó arc vagy^^
2009. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fogadd fiaddá a srácot.
2009. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
pff mekkora nyomorékok vagytok! ti mit szólnátok, ha a legjobb barátotok az anyátokat dugná? szerintem k*rvára kiakadnátok. én a haverod helyében szétvernélek. már ha megtudja. amúgy meg a mama egy hülye k*rva, hogy a fia haverjával kefél...
2012. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!