Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek tetszik egy nő, akkor biztosan megpróbálja megszerezni vagy előfordulhat, hogy inkább mással jön össze? Létezik olyan, hogy egy férfi túl gyáva, hogy összejöjjön egy nővel és inkább a könnyebb prédára megy?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 23:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
persze!!! mint például én
2012. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
és azt megkérdezhetem, hogy miért?
2012. máj. 30. 23:12
 3/30 anonim ***** válasza:
vagy akár én.
2012. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Marada ***** válasza:
100%
Igen létezik, és azért mert ha jóban van a csajjal, akkor ezt az állapotot nem akarja elrontani. Ezért inkább összejön mással, hogy a kiszemelt csaj közelében maradhasson.
2012. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
jaj:( ez azért elég szomorú. én azt hittem, ha egy férfi akar egy nőt, akkor megszerzi. ezek szerint nem? köszönöm, hogy válaszoltatok. ha úgy gondoljátok, kifejtenétek, hogy miért döntöttetek úgy, hogy nem akartak összejönni a kiszemelt lánnyal?
2012. máj. 30. 23:15
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
mert amelyik lány nagyon tetszik(kiszemelt) nem merünk összejönni mert félünk hogy elbénázunk valamit és azért is mert a kiszemeltünk mellet sokkal nagyobb zavarba vagyunk mint egy közömbös lánnyal szembe
2012. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

én a pofára eséstől félek meg a visszautasítástól leginkább

többnyire olyan bnőim voltak akikben biztos voltam hogy összejön mert, pl ő próbálkozott be úgymond.

2012. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
én nem gondoltam, hogy ennyi félelem van a srácokban :/ tehát a félelem felülírja a vonzalmat szerintetek?
2012. máj. 30. 23:21
 9/30 anonim ***** válasza:

aha felül tudja simán!!! én is sokszor voltam ebbe a cipőbe hogy összetudtam vlna jönni azzal a lánnyal akit kiszemeltem ,mindig el is terveztem hogy milyen témát hozok fel vagy hogy mikor smárolom le de nem mertem

utólag meg mindig bántam az egészet

2012. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
és inkább összejöttök egy olyan lánnyal aki kevésbé tetszik?
2012. máj. 30. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!