Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek tetszik egy nő, akkor biztosan megpróbálja megszerezni vagy előfordulhat, hogy inkább mással jön össze? Létezik olyan, hogy egy férfi túl gyáva, hogy összejöjjön egy nővel és inkább a könnyebb prédára megy?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 23:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
bizony felül tudja írni a vonzalmat
2012. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
vagy összejössz egy olyan lánnyal akinél biztos a siker, igen.sajnos ez van.
2012. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és a kiszemelt lány tudna úgy viselkedni, hogy mégis nála próbálkozzatok? vagy eleve esélye sincs?
2012. máj. 30. 23:31
 14/30 anonim ***** válasza:
nyilván tudna úgy viselkedni persze.ha látom rajta hogy mondjuk kölcsönös a vonzalom akkor belemernék én vágni személy szerint, csak akkor nem, ha látom, hogy számomra elérhetetlen vagy annak tűnik legalábbis
2012. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

tudna úgy viselkedni csak akkor, ha elmondaná a lány hogy mit érez a fiú iránt

legalábbis nálam így lenne

2012. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
értem. csak ugye ott van az a "szokás", hogy meg kell várni, hogy a fiú tegye meg az első lépést. meg ugye azért nem esik jól az embernek, ha mással látja a srácot.
2012. máj. 30. 23:39
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező, ez elgondolkodtató kérdés, és lélekbe tipró, eszembe jutott minden dolog amit eddig megbántam, mostanság már a lányok irányítanak mindent, most így ahogy belegondolok 1x élünk...
2012. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Azért a kérdésed lehetne egy picit konkrétabb, mert hidd el, hogy a "tetszik"-nek is vannak fokozatai, és a körülmények is számítanak.


1. Az első triviális dolog, hogy hiába tetszik mondjuk Gizi, ha Julis még jobban bejön. (Ráadásul nem biztos, hogy Julis adja nehezebben magát!)

2. Hajnali órákban szórakozóhelyen, vagy egy stresszes időszakban bárhol és bármikor simán előfordul, hogy látok egy szép lányt, de se időm/energiám/affinitásom nincs arra, hogy odamenjek hozzá, még akkor sem, ha egy bombázó...

3. Ha tetszik a lány, viszont ő tudtomra adta, hogy "nem", akkor nem fogok hülyét csinálni magamból.


Az viszont szerintem hülyeség, hogy látok 2 lányt, az egyik egy bombanő, a másik pedig átlagos, és az átlagosnál próbálkozok be először, mert a "szép úgyse akar". Ez hülyeség, ráadásul ugyanannyi erőfeszítést és bátorságot igényel odamenni bármelyik lányhoz, és inkább a "jobb prédára" lövöm el a puskaport. Az viszont fontos, hogy akkor, ha azonosak a körülmények (pl. mindkettő lány egyedül ül a pultnál). Mert ha a szép lány egy 10 fős bandában van és mindenkivel aktívan társalog, míg a másik csaj egyedül árválkodik, akkor már lehet, hogy valóban a B-terv lép életbe...

24F

2012. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
szerintem a mai világban egyáltalán nem gáz ha lány teszi meg a kezdő lökést, sőt imponáló nekem teljesen
2012. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Itt mifelénk még soha nem jártam úgy hogy 1lány tette volna meg a ,,kezdő lökést,,
2012. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!