Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tárkereső módszer, mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárkereső módszer, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Ha összegyűjtöm mások véleményét magamról, kiegészítem a sajátommal és úgymond így házalok különböző oldalakon, fórumokon, az milyen visszhangot keltene, illetve nektek (lányokra értem) ez szimpatikus-e?

Ugyanis akik megismernek, általában jó véleménnyel vannak arról, amit csinálok és ahogyan teszem, de külső alapján - nem vagyok az átlag számára megnyerő típus - sok nőnél nincs esélyem sem megmutatni.


Tehát várom a véleményeteket, ami őszinte és kritikus lesz.


21 éves ápolt egyetemista pasas vagyok és komoly súlyfeleslegem van. Nem kérek a "Foggyále" jellegű kommentekből, tisztában vagyok vele, hogy sokak számára ez kizáró ok és tenni fogok a változásért, de meglepő mód én is ember vagyok vágyakkal és igényekkel. Ezt sokan nem látják meg.



2012. máj. 30. 23:49
 1/6 tsz-tag ***** válasza:
foggyále...na de viccet térve, a megitélésed is rossz így.gajra megy az egészséged is.a "gyüjtsük minden jó tulajdonságot a hájam kompenzálására" ötlet meg hülyeség...neten nem fog beléd esni és ha nem tetszel neki ugyanugy leráz, akármilyen jó arc lehetsz.a kulcs a jó nőkhöz vagy sok pénz vagy baromi jó külső.persze mindjárt megjelennek itt az " én nem ilyen vagyok" lányok de mindenki maga tudja ki milyen belülről
2012. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nők alapvetően érzelmes típusok. Tehát mitől jobb neki egy jól kinéző pasas, aki nem tud többet nyújtani egy rossz szeretőnél (mint érzelmileg, mint másképp), mint egy rosszul kinéző férfi, aki viszont ha azt mondja a lánynak, hogy szereti, az úgy van és mellette nem szolga lesz a lányból, hanem nő?
2012. máj. 30. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt ők maguk se tudják megmondani, de tapasztalataim szerint tényleg így van a nőknél. Folyton nyomják a szöveget, hogy nekik az érzelmes pasik kellenek, közben pedig szinte kivétel nélkül a jól kinéző, de kőbunkó embereket választják a normális, de esetleg rosszabb külsejű egyének helyett. És közben szövegelnek, hogy mennyire genyák a férfiak...
2012. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tsz-tag ***** válasza:
én is kurv@ sokáig ringattam magam ebbe a hitbe...aztán nemérdekelt.lett barátnőm, már 3 éve vagyunk együtt...én inkább szerencsétlen tipus vagyok, nem nézek ki szarul mondjuk, de régen sose futotta volna jó barátnőre.a nők nem erre vannak bekódolva hogy jaj ez tuti szeretni fog.nekik a kihívás kell.ezért van az hogy hiába tudja hogy xy nőfaló, ő megszerzi magának és azt hiszi megváltoztatja a palit, de nem, mert ő is megy a kukákba...a nők tényleg mindenre ráéreznek, ha hazudsz, ha megcsalod őket, ha rosszat mondtál a háta mögött, egyszerüen mindent megéreznek, csak azt nem hogy kivel lenne el sokáig...amint korosodnak és kapnak pár pofont az élettől(márpedig az ilyenek kapnak rendesen) utána észhez térnek és kicsit reálisabb kapcsolatokba lépnek amik már életképesek...
2012. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért bukó a dolog, mert egy férfinél a legfontosabb, hogy az önmagáról alkotott véleménye mindennél fontosabb legyen a számára.


amit leirtál az max lányok számára oké, mert ők a külső megerösitésekböl állitják fel az önképüket, de egy férfinél ez nem szerencsés.


A legszerencsésebb ha pontosan meg tudod fogalmazni, hogy mit akarsz (az élettöl, milyen nöket akarsz, stbstb)

2012. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyesen sokkal könnyebb ismerkedni. Én is próbáltam neten, nem volt teljesen sikertelen, de most ragadnak rám...
2012. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!