Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok van olyan...

Mit gondoltok van olyan biztosnak mondott módszer amitől megindulhat a szülés? 39+5 hetes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztosat csak a doki tud csinalni a korhazban, mondjuk burokrepesztessel.

Az otthoni szulesindito praktikak sohasem biztosak, vagy bejon, vagy nem, illetve ha valoban megindul a szules, akkor sem biztos, hogy nem indult volna-e meg magatol.

Mi peldaul az elso babankat varva sok mindent bevetettunk. Takaritottam, lepcsot masztam, sokat setaltam, szexeltunk, ulofurdot vettem, stb. Megsem indult be a szules. Mondjuk hozzateszem, hogy mivel segitsegem nem volt, emeleten laktunk, van egy kutyank, akit sokat kellett setaltatni, valamint imadok furdeni igy ezek nekem napi dolgok voltak, szoval nem eroltettem meg ezekkel magam, hiszen hozza volt mar szokva a szervezetem epp elegge.

Vegul babakoktellal probalkoztam. Hogy attol-e, vagy sem, azt nem tudom, de ejszaka elfolyt a magzatviz. A koktelt egyebkent del korul ittam meg es kicsit modositva. Alkoholt is irnak bele, azt en kihagytam, a ricinust pedig nem kavartam ossze a gyumolcslevel, hanem eloszor lehuztam az olajat, majd utana a gyumilevet.

2010. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En nekem is jól jönne! 38+1 hetes vagyok, de már nagyon várjuk, hogy megszülessen a babánk!
2010. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos vizsgálat közben nem elég óvatos,akkor elfolyhat a magzatvíz,és akkor megindul a szülés.Tapasztalat.
2010. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se indult be túlhordtam,aztán egtyszer csak felkeltem és valami elfolyt.(Én is nagyon türelmetlen voltam)

Ne sietesd hamar itt lesz az!

És ha megszületik akkor meg repül az idő

Egy 4 hós nagyfiú anyukája

2010. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mi is sok mindennel próbálkoztunk. De nem mondanám hogy, bejött. A babócám még az ott-re sem akart megindulni. Így utólag már azt sem engedném. Szegénykém annyira besokkolt a méhstimulációtól hogy, belekakilt a magzatvízbe. És ettől indult meg. Szóval a másodiknál tuti nem fogok próbálkozni semmivel és nem engedem azt sem hogy, megindítsák. Jönni fog ha itt van az ideje. Én is nagyon türelmetlen voltam. Még kórházban is feküdtem és ott méglassabban telt az idő. Próbáld magad lekötni valamivel. Nekem pl. a keresztrejtvény meg a sodoku nagyon bejött és engedd hogy, a természet megoldja a dolgot. Hidd el, mikor már feladod a próbálkozást akkor fog jönni. És nagyon nagy öröm lesz!
2010. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi! De mit akartál ezzel írni? "ott-re"

" A babócám még az ott-re sem akart megindulni"

2010. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!