Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? . Van egy ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kati111 kérdése:

Mit tegyek? . Van egy ferjem aki mindig bortonbe van alapbol a bajt keresi mindig. Megxsaltam egy fiuval mert megtudtam hogy o is megcsalt es meg, melettem jart is egy oregebb nohoz amirol tudtunk, beisvalotta.

Figyelt kérdés
En33 vagyok a ferjem29 es a kivel megcsaltam 20. ez a 20 eves zsarol ha nem lexek vele tonkretesz es elmondja a paromnak. Maniasan szeret. En a parommal akarok maradni aki nem erdemli meg de a fiuhoz is erzek valamit. Nem tudom melyiket szeretem szerintem az uramat.
2012. máj. 31. 00:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
norma,is valaszokra lennek kivancsi.
2012. jún. 1. 17:59
 12/14 anonim válasza:
Az van hogy egy prosti vagy mivel ha valaki valakit szeret nem csalja meg a ferjed megcsalt o ferfi te meg no es amit es ferfi megtehet azt egy no nem ha szereted meg kellett volna bocsjtani neki es nem masik ferfira ugrani remelem ha meg tudja nem kellesz neki undorito vagy...
2014. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked is jót tenne a tarkónlövés! Nem vagy ép az tuti!
2014. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
lőjenek téged tarkón te csoves te neked nem osztott lapot senki nem a te kérdésdre válaszoltam ugy hogy nekem ne durrogj..!
2014. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!