Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők az aktuális pasijukat büntetik az ex barátjuk által elkövetett szemétségek miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Mert a pasik már csak ilyenek.

Mindegyik, kivétel nélkül!!!

2012. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, és minden nő ezt teszi, kivétel nélkül.
2012. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, ezek a nők nem normálisak.. Én nem bántottam vagy vetítettem ki az előző párkapcsolatban elszenvedett sérelmeket a páromra, szóval ne általánosíts.

20N

2012. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sosem tettem ilyet. Nem tudom hogy létezik, hogy az ilyen elviselhetetlen, hisztis csajoknak mindig van pasijuk. Lehet, hogy nem is a lányok a hülyék, hanem a pasik, mert nekik ez kell?
2012. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általánosítok, mert a környezetemben élő nők nagy többségének volt már "szemét leszek minden pasival" korszaka.
2012. máj. 31. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben meg nem volt. De azért csak általánosíts. Meg ne is gondolj arra, hogy a nőkkel lenne a baj.
2012. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem olyan egyszerű egyedül lerendezni, mert az iskolában nem tanítanak semmit az érzések kezeléséről. Pedig nagy szükség lenne rá. Meg ezen kívül még egy csomó más tantárgyra is, pl erkölcstanra.
2012. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha a férfiaknak nem lennének "minden nőt utálok mert egy már átvert" és "minden nő anyagias férjvadász manipulatív ribanc" korszaka...Hány ilyen kérdés van ezen az oldalon is.
2012. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!