Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi? Hova menjünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? Hova menjünk? Kínos csend?

Figyelt kérdés

találkozok egy sráccal, a probléma az hogy holnap esni fog az eső. az gáz h ha a srác első randin feljön hozzám filmet nézni?? vagy hova menjünk?

ha kínos csend van mit tegyek??



2012. máj. 31. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha régebb óta ismeritek egymást. Én orulnék neki, ha bejon a csaj. Gondolom te bejosz neki, hisz randizni hívott. Szóval semmi gond. Nem lesz kínos csend, mivel millió témát fel lehet dobni. De ha kínos csend van, akkor simán mosolyogj rá, majd és dobd egy ilyet: kérlek mondd el a véleményed rólam!
2012. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-2 hete ismerem.xdd

am nem, csak rossz idő lessz. ésmost akkor esőbe sétálgassunk??:s sajna a városunkba még program sem nagyon akad..:\

2012. máj. 31. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2012. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lány.
2012. máj. 31. 18:21
 5/11 -=Koldus=- ***** válasza:
0%

Eleinte az ország legnagyobb részén borult lesz az ég, a hajnali óráktól kezdve északnyugat felől egyre többfelé várható eső, zápor, néhol egy-egy zivatar is előfordulhat; ez a csapadéksáv nagyjából a déli órákban hagyja el kelet felé az országot. Napközben nyugat felől vékonyodik, csökken a felhőzet, kisüt a nap, és már csak helyenként lehet kisebb zápor. Az északnyugati szelet sokfelé erős, északon néhol viharos széllökések kísérik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 10 és 16 fok között valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet 20 és 25 fok között várható.


Annyira azért nem vészes. Délután már jó idő lesz, feltéve, ha igaz az előrejelzés...

2012. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Na szóval, az hogy hová mentek, szerintem a fiú dolga eldönteni. Ha meg kínos csend van, akkor villants cicit. Én ennyit tudtam segíteni. Köszönöm, hogy elolvastad, sok szerencsét, szia!
2012. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Üljetek be valahova, ahol lehet beszélgetni (pl: cukrászda). És tényleg nem kell félni a kínos csendtől. Sok sikert! :)
2012. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Fagyizó, kávézó, ahol lehet beszélgetni; séta az esőben esernyővel, kar karban beszélgetve; etc...

Esetleg utána filmnézés vagy mozi.


Kínos csend? Kérdezd meg valami banális apróságról, amiről lehet beszélgetni. Mit szeret csinálni, mik a tervei az életben/mit tanul, etc. Ideális esetben veszi a lapot és ő is kérdezgetni fog és kialakul a beszélgetés, de ha túl hosszú a csend, akkor le lehet lépni randiról is 30 perc után is nyugodtan. Semmi sem kötelező.


Ezért nem jó ötlet magadhoz felhívni.

2012. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyira szerintem nem durva, ha felhívod magadhoz. Tudom, hogy van az a sztereotípia, hogy ez alapból szexet jelent, de a valóságban azért nem így van. Persze az előttem lévő tanácsok sem rosszak.
2012. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha esni fog az eső, ezt így tudod előre és azt is hogy az téged zavar, akkor mi a fészkes fenéért nem halasztjátok el egy nappal vagy tudja a tököm mikor fog tetszeni neked az időjárás szóval akkorra?!

Bár 13 évesnek tűnsz a problémáid alapján(kínos csend, az meg wtf?!), de hogy ha van hova felmenni hozzád, saját kecó v albérlet, na így már nagyon gáz vagy hallod!

2012. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!