Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nagyon jól ment az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nagyon jól ment az első randin. Jókat nevettünk, nem volt egy pillanatnyi kínos csend sem. Megsimogatott, meg ilyenek. Nem csókolóztunk és minden jel arra utalt, hogy lesz még folytatása a dolognak?

Figyelt kérdés

és hazafelé írt, hogy rendben haza értem-e, másnap én írtam rá, hogy: hogy van? Váltottunk pár szót a semmiről de az utolsó üzenetemre nem válaszolt... és azóta sem keres...

Én nem értem a pasikat.... ez már veszett ügy? vagy írjak rá?



2012. máj. 22. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mióta nem válaszolt?

2 éve? Mert akkor veszett ügy.

Ha meg 1 napja nem válaszolt akkor ne izgulj, majd fog ha akar valamit.

2012. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tegnap óta...
2012. máj. 22. 15:39
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Mióta nem keres? egy óra, egy nap, egy hét? Arra esetleg gondoltál már, hogy valamilyen fontos dolga van, és ezért nem válaszol? Vagy ez a pasi rajtad kívül semmivel nem foglalkozhat, mivel egyszer már randiztatok? Én nem értem a csajokat.
2012. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Látom közbe válaszoltál:)

Egy nap még nem sok idő, a válaszom vége továbbra is áll.

2012. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak a randi előtt mindig volt ideje egy-egy rövid üzenetre...
2012. máj. 22. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerete az ilyen süket dumát :)

1. Első randi, tehát ismerkedési fázis, amikor mindketten sürgetnétek az időt ha lehetne a következő találkozásig. (már ha megvan a kémia)

2. Ha első randi után valaki tetszik, még akor is el tudok küldeni egy válaszüzenetet ha van valaki más az életemben. (Van bolt, fürdőszoba, wc, de biztosan dolgozni vagy tanulni is eljár ...stb)

Szóval szerintem hagyjuk a mellébeszélést, szerintem pillanatnyilag a 2. vagy az életében.

Ez persze nem minden esetben lehet probléma, van ismerősöm aki a szeretőjét vette el feleségül.

De illik az ilyet tisztázni.

2012. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy nap még szerintem sem aggasztó. lehet gépnél se volt azóta. majd ha 4-5 nap múlva se kapsz mélt, majd akkor kezdhetsz aggódni. de addig szerintem felesleges.
2012. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már a randi előtt tisztáztuk, hogy sem ő sem én nem állok kapcsolatban senkivel...
2012. máj. 22. 15:48
 9/13 anonim ***** válasza:

A legfontosabb amit a nőknek el kell fogadnia sztem: Ha egy férfi tényleg akar valamit a nőtől, akkor úgyis kereseni fogja, ha meg nem akkor meg nem...

Ez tényleg így van, amúgy meg nézz sex and the city-t ott is megmondták:))

2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9es

he's just not that into you.

hatalmas!!! :))) nekem is sokat segített az a sorozat!

2012. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!