Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 évesen valóban mindenről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 évesen valóban mindenről tudnak már a gyerekek?

Figyelt kérdés

A hugom osztálytársai nagyon sokat Facebookoznak, és a kiírásaikból úgy tudtam kiszedni, hogy a piálásról/drogokról/szexről már mindent tudnak. Hát nem tudom én 11 évesen nem tudtam ezekről a dolgokról, szerintem 13 vagy 14 éves koromban tisztázódott, mi mi.

A mai gyerekek már 11 évesen tudnak ezekről a dolgokról?:/

Aggódok a hugom miatt.

17/L


2012. máj. 31. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd akkor aggódhatsz, ha 14 évesen ellógja az iskolát és inkább valamelyik kis barátjánál fedezik fel egymást.
2012. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdező, naiv vagy.
2012. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már 9 évesen tudtam mi az a szex sajnos de nem érdekelt amig nem lettem 15 szerintem figyelj oda a hugodra de az hogy tudja mi az a szex nem jelenti azt hogy meg is teszi vagy hogy komolyan érdekli lehet csak hülyülnek vele szoktak olyanokat. 13 14 év körül szoktak el kérdezösködni hogy mikor veszitsék el stb Beszélj vele a dolgokról
2012. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnak túl sok mindent. Amit hallanak azzal dobálóznak sajnos... De a mondataik mögött nincs érdemi tudás.
2012. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ültesd le a hugod, és mond el neki mi hogyan van. Úgyis hallja/látja mi történik, mit csinálnak mások, inkább tudja pontosan mi micsoda,hogyan történik. Mesélhetsz neki a menzeszről, a szexről és főképp a védekezésről. Persze finoman adagolva. Sajna a mai tinik hamar érnek, de egymás közt beszélnek minden hülyeséget, inkább tudja az igazságot. Szerintem ha aggódsz érte, ez a legjobb amit tehetsz :)
2012. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ők csak azt hiszik, hogy mindent tudnak. Ha mindent tudnának, nem lenne ennyi ostoba kérdés itt 15 év alattiaktól
2012. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,mi a véleménye a fenti dolgokról.A válaszaiból ki fog derülni,hogy melyik témában mennyire jártas,és az ő szintjén esetleg megpróbálhatod kiegészíteni a hiányosságokat.
2012. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

média és a "divat" hatása....

én azt mondom néha "lépj oda neki" ha kell én is azt csinálom...mert nem hagyom, hogy a hugomból egy tipikus elfajzott tinip*csa legyen 16 éves korára így is épp elég van az utcákon belőlük....

2012. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tudnak mindent,a mai tizenévesek nagyrésze tájékozatlan,csak amit a többiektől hallanak ha igaz ha nem azt tudják,ültesd le a húgod beszélgess vele,nehogy egy kis ribi legyen pár év múlva,világosítsd fel rendesen ha kell olvass utána
2012. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!