Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiu felelsz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu felelsz vagy merszben engemválaztott akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

A kérdés a következô volt : -ha válaztanod kéne xy és xy között kit válaztanál?

Egy picit gondolkodott aztán elvörösödve azt mondta : hát akkor xy (engem)

Egész játék alatt összeért a lábunk és néztük egymást stb. És amikor neki az volt a feledata hogy mondja meg ki tetszik neki azt monda a haverjának hogy nem mert azzal piszkálnánk hogy elmomdja. De amikor egy csaj nem engedte hogy odauljon ahova akar akkor azzal "viccelôdött" (legalábbis remélem h vicc volt) hogy mért nem szereti senki stb. Erre én mondtam hogy nekem semmi bajom sincs vele. Ô azt mondta hogy ok ô ezt tudja de az xy olyan gonosz volt hogy nem adta neki oda a helyet és h szerinte ezert most utalja


2012. máj. 31. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg!
2012. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szabad érdeklődnöm, hogy hány éves vagy?
2012. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És én hogy tudnám kimutatni neki h én is úgy érzek iránta. Vagy hogy vegyem rá ôt vagy a barátját arra h elmondja ki tetszik
2012. máj. 31. 21:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 14,5 ô 15 haverja 14
2012. máj. 31. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Hívd félre, beszélgess vele és ha valahogy szóba kerül mondd el neki!


De azért vigyázz, lehet, hogy a másik csaj egy bányarém és ezért választott téged... Nem akarlak lelombozni, de ez is benne van a pakliba...

2012. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"És én hogy tudnám kimutatni neki h én is úgy érzek iránta. Vagy hogy vegyem rá ôt vagy a barátját arra h elmondja ki tetszik"


Akkor menjünk szépen sorban:

1. Kérdő mondat végén kérdőjel [?] áll.

2. Szépen odamész hozzá, és elmondod.

3. Beszélsz a barátjával.


Félre ne érts, nem akarok rosszat, de hiába vársz a csodára, azért tenni is kell! Arról nem is beszélve, h abban az életkorban, amiben jelenleg vagy, minden második fiúról, aki egyáltalán csak rád néz, azt fogod hinni még egy bő évig, hogy akar valamit. Amúgy meg... ha nagyon akarna valamit, úgyis lépne, és nem ezzel fejezné ki a tetszését. Nem kell komolyan venni az ilyen dolgokat!

2012. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben... most veszem észre hogy tényleg kihagytam a ?-t. Köszönöm a válaszokat
2012. máj. 31. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond, az "engemválaztott"-at meg egybeírtad, de rá se ránts :D rosszabb helyesírással is el lehet érni bármit, lásd: S.P. ;) :D


Nem tudom mi lesz ebből, lesz-e ebből kapcsolat, avagy nem, de én azért kívánom a lehető legtöbb szerencsét! :)

2012. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!