Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelsz vagy merszben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelsz vagy merszben is összejöhetek egy csajjal?

Figyelt kérdés

13 vagyok ő meg 15, de én is tetszek neki meg ő is nekem

járást még nem kérdeztem mert nem nagyon merem. Összejöhetnék vele egy felelsz vagy mersz alatt? Vagy legalább megtudnám hogy mennyire tetszek neki? Esetleg valami jó feladatod tudok mondani? (majd akkor azt adja nekem vagy neki a haverom ^^ )


2009. jún. 18. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kerülgesd azt a bizonyos forró kását! Ha nagyon tetszik Neked mosolyogj rá ártatlan boci szemekkel és ha nem reagál vagy nem szurja ki akkor tul töketlen Hozzád!

23/F

2009. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mond haverodnak hogy kérdezze azt ha felel hogy ha tetszenél a haveromnak ( ebben az esetben neked) akkor össze jönne e veled vagy ha mer akkor adjon egy szájrapuszit ilyesmi találjátok fel magatokat :P
2009. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sok itt a pihent agyú :D
2009. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!