Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megbocsáthatatlan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsáthatatlan és szemét lépés lenne a részemről?

Figyelt kérdés

Van egy szexuálisan elhidegült férjem és egy kis gyerekünk. Úgy érzem, hogy a kapcsolatunk érzelmi szempontból menthetetlen, viszont azt akarom, hogy a gyerekem az apja mellett nőjön fel, mert nagyon szeretik egymást. Tulajdonképpen jó apa, ragaszkodik a gyerekéhez, és én szeretem és főleg féltem őt annyira, hogy ne válasszam szét őket. Viszont férfiként már nem vonz (nagyon sok előzménye van, nem részletezem), de úgy érzem még nagyon fiatal lennék egy érzelmek és vágyak nélküli élet leéléséhez.

Nagyon szemét dolog lenne, ha ezt a részét mástól kapnám meg, de közben a család együtt maradhatna? Tudom, hogy elítélendő, amit most itt felvetek, de már teljes a kétségbeesésem ebben a tekintetben. Nem vagyok szexmániás, mielőtt bárki ezzel jönne, de közel másfél éve nem nyúlt hozzám a férjem, és már tulajdonképpen nem is akarom, hogy megtegye. Azt hiszem ennyi türelmi idő már másnak is sok lenne...

Köszönöm a normális válaszokat!


2012. jún. 1. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha ezek után megtennéd, megérteném, de akkor is elítélném. elsősorban a férjeddel kéne megbeszélni ezt a problémát. lehet, hogy már megtetted, csak nem írtad ide.
2012. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ok csak ne derüljön ki
2012. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha mindezt a férjed tudtával és beleegyezésével teszed, akkor semmi gond. Van ilyen ismerősöm.
2012. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem már a problémáról a férjemmel, de nem tudjuk megoldani, főleg azért nem, mert már én nem akarom. Hidd el, én is elítélem saját magam, mert mindig is azt vallottam, hogy ha valami nem működik egy kapcsolatban, akkor lépjünk és adjuk meg az esélyt a másiknak is a boldogságra. Viszont itt már nem csak kettőnkről van szó, hanem ott a baba, akinek viszont apa is kell. Sosem hittem, hogy ilyen helyzetbe kerülök, nem is ilyen családmodellben nőttem fel, ezért is bánt nagyon, hogy nekem nem sikerült :-(
2012. jún. 1. 10:48
 5/18 anonim ***** válasza:

ezt más országokban nagyon keményen büntetik.

De nem Mo-n:D

2012. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Inkább váljatok el. A gyerek azt is megérzi, ha nem jó az otthoni légkör.
2012. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Beszéld meg vele, hogy nyitott házasságban éljetek. Ismertem ilyen párt: 3 gyerek, együtt éltek egy nagy házban, de férj-feleség külön szobában aludt (a gyerekeknek azt mondták, hogy kivizsgálták a házat, és vízerek mennek keresztül a hálón, ezért kell külön aludniuk, mert így egyiknek sem lesz betegsége/baja). Tisztelték egymást és a gyerekeiket annyira, hogy az életközösség (család?) megmaradt, a gyerekek nem sérültek lelkileg, mégis mindenkinek megvolt a maga öröme:)
2012. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt nem állítanám, hogy nem jó a légkör otthon. Nem veszekszünk, ha mégis vitázunk, az nyilván nem a gyerek előtt történik. És igazából én szeretem a férjem, szeretettel közelítek felé, csak már nem vágyok rá... nem értem ezt a kettősséget magam sem, de nagyon fájna, ha elválnánk, mert féltem őt, hogy mi lesz vele nélkülünk...
2012. jún. 1. 10:54
 9/18 anonim ***** válasza:

próbáljátok ki a szexterápiát, állítólag nagyon hatásos...


[link]

2012. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el,de az lenne a legjobb,ha a férjed tudtával történne és megbeszélnétek mindent,akkor nem kéne titkolózni.Egy nyitott házasság volna jó nektek.Gondolom azért a férjed is igényli a szexet és lehet,hogy máshol fogja keresni ami veled nem megy.Ebből gondolom,hogy talán ő is benne lenne egy ilyen nyitott kapcsolatban.Együtt nevelitek a gyereket és közben mindkettőtöknek van saját élete.

Az meg nagyon szép és tiszteletre méltó dolog tőled,hogy szeretnéd a gyerek mellett maradjon az apja.De én még ezzel együtt is inkább a válást javaslom nektek.

Van egy gyereketek akiről gondoskodnotok kell,de az nem kötelességetek vele szemben,hogy együtt maradjatok egy olyan házasságban ami nem működik.

2012. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!