Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kedvel téged egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedvel téged egy fiú és ezt tudod, de te meg teljesen belezúgtál akkor hogy tudatod vele észrevétlenül hogy te is kedveled ahogy ő téged?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Észrevétlenül tudatod. Szerintem ilyen nincs. Mert ha nem veszi észre akkor nem tudatod. Fogalomzavar ugye?
2012. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első mondja... De ennek valószínűleg az az oka, hogy még nagyon fiatal vagy :) Vagy tudasd egyértelműen, vagy hagyd békén.
2012. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogalomzavar vagy te ha nem érted akkor ne írj, meg nem lehet olyan okos mindenki mint te!Inkább másképp kérdem hogy megértse mindenki.Hogy jelezzem felé hogy ö is érzékelje ahogy én érzékeltem hogy kedvel.Vagyis kedvel én is kedvelem öt ö már jelzett nekem hogy kedvel de én is jelezni szeretném felé.
2012. jún. 1. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy nem érted... TUDASD VELE. Ennyi a titka az egésznek. Legyetek kettesben, kezdj bele a mondandódba, hogy annyira szimpatikus, és tetszik, és stb.. Ha tetszik neki meg is puszilhatod/ölelheted..
2012. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké ,de nem merem elmondani neki mert nem tudom hogy ö hogy érezhet irántam mert eddig csak azt kérdezte hogy megvan e még a barátom meg rám mosolygott meg megérintet minden alkalommal mikor találkoztunk vagy a vállam vagy a karom.Ebből szűrtem le hogy tetszem neki szerintem.
2012. jún. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!