Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik már csalták meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már csalták meg a feleségüket és lebuktak, megbocsátottak nekik: megtennétek újra?

Figyelt kérdés
A házasság nem javult, de a család, gyerekek elég erős köteléket jelentenek. Viszont képbe került egy őrülten vonzó nő, aki benne is lenne a kapcsolatban. A kockázat óriási, de a kísértés is. Ti mit tennétek?
2012. jún. 1. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Megtenném. Ha egyszer nem javult a házasság
2012. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó lenne a házasságom,nem lépnék félre.Nem kockáztatnám a jól működő kapcsolatom,családom,gyerekeim stb egy kalandért,még ha fincsi is lenne.


Ha rossz a házasságom,akkor még egy középkategóriás nővel is elmennék,még csak vonzó sem kell hogy legyen.

2012. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megtette-e a kérdező vagy nem és nagyon régi a kérdés, de mégis leírom a véleményem:


Értem, hogy jött a kísértés, meg jött ez a bizonyos "őrülten vonzó nő", de biztos, hogy így kell elbánni az embernek a feleségével?

Először legyen szakítás, először legyen annyi vér a férfi pucájában, hogy elmondja a feleségének, hogy nem jól érzi magát és miután felvállalta a konfliktust, utána menjen a ribanchoz, mert az olyan nő az mind ribanc.


Le merem fogadni, hogy a kérdező már emlékezni sem akar arra az őrületes vonzalomra. Annyira őrületes volt.

De amúgy talán jobban jár a feleség, ha lerendezi a dolgot egy ilyen férfival, aki ennyire bizonytalan.

2013. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szandra244 ***** válasza:
Exemmel jó volt a kapcsolatunk, van közös gyerek de mégis az idősebb nőkre bukott és meg csalt, meg bocsájtottam utána tett egy rosszabb dolgot és ott hagytam.. valaki csak a gyerekek miatt ne legyen senkivel! Mert ha megcsalok valakit az már baj és a gyerek is meg sínyli ha ki derül... nekem ez a véleményem.. 25/L
2016. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!