Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyiket szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket szeretitek jobban? Ha egy kapcsolatban a férfi jelentősen domináns fél, vagy ha egyenrangúak vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 21:37
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:
Nem lány vagyok! De én így gondolom: Ha értelmes vagy, akkor te irányíts, de vedd észre amikor fejet kell hajtani a "magasabb akaratnak", a nők ki nem állhatják a papucsokat.
2012. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a jelentősen domináns azt jelenti, hogy semmibe veszi a véleményemet, mindig ő dönt, vagy mit?

Nekem az egyenrangú kapcsolat jön be, de ilyen a valóságban nincs, egyik mindig dominánsabb. Ha szerencsés esetről beszélünk, akkor fel vannak osztva a területek és mindenki valahol domináns, pl. pénzügyeket megvitatják, de a férfi dönt, gyerek dolgait megbeszélik, de a nő dönt benne végül.

2012. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenrangúságra szavazok. Bár az utolsó válaszolóval egyetértek, a dominancia úgyis megjelenik, csak a mértéke nem mindegy.

Nekem fontos még, hogy ne legyen papucs.


23/L

2012. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki domináns, az legyek én. Bár lehet, hogy egy idő után a terhemre lenne.
2012. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ne legyen papucs, de én legyek a domináns :)

22/N

2012. jún. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit is jelent pontosan a papucs? Mert hallottam már sajnos, hogy olyanra is rámondták, aki szimplán meghallgatta a barátnője véleményét is és közösen döntöttek egy mindkettejüket érintő dologban :(
2012. jún. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a papucs, akinek nincs önálló véleménye, ilyen bólogató jancsi féle. Ha meghallgat és közösen döntünk az rendben van.

23/L

2012. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyenrangú. De úgy,hogy néha enged nekem,néha meg makacs. Az úgy még nem is unalmas. De rabszolgája senkinek nem akarok lenni,és apából is elég egy,aki nevel meg parancsolgat.:D
2012. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenrangút. Nem akarok sem pótpapát, sem gyereket férfi helyett.
2012. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
szerintem pedig igenis legyen dominánsabb a férfi! ő vezessen, irányítson mindenben.. 16L
2012. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!