Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a barátnőmmel maradnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a barátnőmmel maradnom, ha a szüleinek nem vagyok szimpatikus?

Figyelt kérdés

Mindig azt feszegetik a szülei hogy "ez meg tud téged védeni, és el tud majd tartani?!"


Állandóan azzal szekálnak a szülei de főleg az apja, hogy ha szeretem mit tennék meg érte, és miből akarom őt eltartani? És megfenyített, ha megtudja hogy szexeltem a lányával nekem levágja ott.


Ez miért van?


2012. jún. 2. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert féltik a lányukat minden szülö félti a gyerekét ha tényleg szereted kitartasz mellette és nem futsz el ha csak tetszik és nem szereted akkor hagyd
2012. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még jó hogy érdemes vele maradnod. Ha szeretitek egymást, nehogy már ennyi miatt elhagyd..
2012. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem is zavarná, ha a lányom hazaallitana egy 40 kilós csodtomeggel.

De nem feladni kell hanem változtassa magadon, ne legyél szerencsétlen.

2012. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D


180 centiméter magas vagyok és 90 kg testsúllyal. 30/F

2012. jún. 2. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Most tényleg ennyire számít, hogy ők mit gondolnak? Az a lényeg, hogy a lány Téged szeret! Küzdj a kapcsolatotokért, ha neked ő kell, akkor érdemes.

Az már más kérdés, hogy mennyire lehet neked fontos a lány, ha ez a kérdés egyáltalán felmerült benned.

2012. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted, maradj vele és ne foglalkozz más véleményével!

Bizonyítsd be nekik, hogy tényleg szereted a lányukat és mindent megtennél érte!

2012. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"El tud tartani" LOL, hol élnek ezek, a 19. században? Azért van, mert az apja egy paraszt, valószinüleg elfojtott homoszexuális, de az biztos, hogy belül egy síró kisfiú. Diszfunkcionális család, ha egészséges párt akarsz, akkor nem innen választod. Ugye nézd meg az anyját, ne vedd el a lányát. És az anyjának EZ a férje, tőled tudat alatt is ezt fogja várni.
2012. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!