Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan pasikho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasikhoz, akiknek BMWjuk van ezek a tipikus mukormos, szexi ruhas csajok kellenek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem gondolom. biztos szép és szerető társat keresnek, a normálisak. vagy csak egy szexpartit az meg gondolom legyen szexi ruhás, de a műköröm nem tudom, miért olyan fontos :)
2012. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy felszínes bunkók. Sajnálom, de nekem ez a tapasztalatom. Mentegetőzhetnél azzal, hogy csak igényes vagy, de nem. Mert igényes és ápolt lány lehet az is, akinek nincs műkörme és nem cicababa. Te tulajdonképpen a természetesség ellen vagy.

Ez rendben is van, csak azt értsd meg, hogy mások nem ilyenek.

2012. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"te?" ezt most kinek címezted?
2012. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is BMW-m van.Nem vagyok kopasz és szteroidozott és nem a "Kelemen Annák" tetszenek.

Azért vettem BMW-t mert ez tetszett.A német autók nagyon jók és ez illik a személyiségemhez , egyéniségemhez.Amikor megláttam egyből beleszerettem.Ez egy 2006-os évjáratú ezüst 530d.

2012. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan kedves kérdező. Szerinted miért vesz a pasi BMW-t, a normális nő nem ad ilyenre az elkényeztetett pörköltr*banc viszont igen!
2012. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező is ilyen faszit akar fogni magának.....
2012. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen BMW. Ha mondjuk Z4, akkor ahhoz szériatartozék a műkörmös vasalthajú plázaku.rva.
2012. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem Mercedesem, meg Hondám van és a műkörmös-csöcsös-hajas lányok kellenek. És mit gondolnak rólam? Fogalmam sincs, foglalkozzon mindenki saját magával és ne velem a kocsimmal, meg a csajaimmal.
2012. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom mennyi irigy van itt.Azért nem kell utálni a prémium autók sofőrjét mert neked nem telik rá.
2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én speciel nem szeretem egyik német autót sem,de egyik exemnek Mercedese volt és őszintén szólva lesz@rtam,hogy hány milliós kocsija van.Ja és nem vagyok plázapi.csa és tudtommal ő sem szereti az ilyen csajokat.
2012. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!